بازار/شرکت آرمان تجارت آرون(پیوان) در آستانه گرامیداشت سالگرد تاسیس با سال‌ها تجربه در حوزه تامین و توزیع مقاطع و ورق‌های فولادی و همچنین تخته‌های نراد با اتکا بر صداقت و نوآوری خدماتی منحصر به فرد را به مشتریان خود عرضه کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت آرمان تجارت آرون(پیوان)؛ کارشناسان پیوان در تمام این سال‌ها با خلق ایده‌های جدید ضمن حضوری جدی و مستمر در بازار رقابت، حرفه‌ای‌ترین شرایط را در بخش فروش با رعایت اصول و تعاریف جهانی ایجاد کرده است تا از این طریق مشتریان با طیب‌خاطر و صرفه و صلاح اقتصادی مطمئن‌ترین انتخاب را داشته باشند.

برند پیوان با نیروهای توانمند و متخصص سازمانی قدرتمند و هوشمند را ایجاد کرده تا در سایه امکاناتی در حدو اندازه‌های استانداردهای جهانی خدماتی شایسته و مطابق با نظر مشتریان را ارائه نماید. پروژه به سازه، ایجاد میزهای کاملا تخصصی، تنوع در شرایط پرداخت، شتاب در پاسخگویی، تعامل و تکریم مشتریان تنها بخش کوچکی از خدمات ویژه پیوان است که به شدت خودنمایی می‌کند.

شرکت آرمان تجارت آرون برای حضوری فعال و مشارکت در شکوفایی ایران در تمامی عرصه‌های اقتصادی و صنعتی ساختاری حرفه‌ای طراحی و تدوین کرده است به نحوی که در شرایط فعلی از گروه‌های متنوع و حرفه‌ای مانند تامین، نفت و گاز، استراکچر، صنایع فولادی، انواع تخته‌های نراد، توسعه بازار و در نهایت گروه بنکداری برخوردار است تا بتواند بهترین و کامل‌ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید.

شرکت پیوان با پوشش سراسر کشور یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین و توزیع‌کننده انواع تخته(ساسنا، یولکا، بریوزا، آسنا و کدرا) نیز محسوب می‌شود. این شرکت با در اختیار داشتن مرکز پخش تخته‌های تخصصی در سایت خاوران، ارائه خدمات ویژه پس از فروش جهت رضایتمندی بیشتر، افزایش سرعت و دقت در کار، مشاوره‌های نیروهای متخصص جهت خریدی مناسب و مطمئن و امکان تهیه محصول مورد نظر با قیمتی مناسب در کوتاه‌ترین زمان، خود را به عنوان یکی از توزیع‌کنندگان برجسته مطرح کرده است.

کارشناسان پیوان با در اختیار داشتن انباری به مساحت 30 هزار متر و همچنین سوله مسقف 5 هزار متری ضمن فروش به صورت اعتباری در حوزه تامین و توزیع مقاطع و ورق‌های فولادی، خدماتی مانند برش، فرمینگ، حضور کارشناسان QC از زمان ثبت سفارش تا تحویل محصول، امکان پرداخت پس از بازرسی محصول و تسهیل در شرایط خرید بخشی از مزیت‌های شرکت پیوان به حساب می‌آید. در همین خصوص گفتگویی را با تعدادی از کارکنان شرکت آرمان تجارت آرون(پیوان) انجام داده‌ایم که برای خوانندگان جالب خواهد بود.

محمود با 8 سال سابقه، دوستی و صمیمیت را مهمترین عامل موفقیت شرکت پیوان عنوان کرد و افزود: البته از سال‌های بسیار دور با مدیران آشنایی و همکاری داشته‌ام و معتقدم برترین ویژگی این شرکت رفاقت خالصانه و عمیق بین همکاران است و همین موضوع پیوان را تبدیل به شرکتی شناخته شده در عرصه تامین و توزیع کرده است. مدیران و کارکنان پیوان بعد از سال‌ها فعالیت صادقانه امروز تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در سطح کشور شده‌اند و امیدوارم این روند در سال‌های آینده با قدرت بیشتری دنبال شود.

آیدا از دیگر همکاران باانگیزه پیوان، ضمن بیان این موضوع که در طول دو سال همکاری، بیشتر از حد انتظار رشد و پیشرفت را تجربه کرده است، تصریح کرد: ارتباط بسیار خوبی بین همکاران وجود دارد و معتقدم همین موضوع باعث شده شرکت پیوان در سطح کشور مطرح شود و با این روند حتما در آینده‌ای نزدیک شاهد درخشش بیشتر این برند خواهیم بود. در واقع پیوان با من رشد کرد و من با پیوان و این حس بسیار زیبایی است که نسبت به این برند دارم و برای موفقیت بیشتر آن نهایت تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

اما فوزیه محیط آرام و دلچسب را مهمترین دلیل علاقه خود به پیوان مطرح کرد و افزود: در طول این 6 ماهی که افتخار همکاری با برند پیوان را دارم، شرایط ایده‌آل و همکاران بسیار صمیمی، برایم جذاب بوده است. در این شرکت هرگز احساس ربات بودن پیدا نکردیم و این موضوع بزرگترین مزیت پیوان محسوب می‌شود و بر این باور هستم که پیوان بهترین محل برای کار و فعالیت اقتصادی است.

رویا روند رشد خود و پیوان را در طول دو سال همکاری بسیار عالی توصیف کرد و ادامه داد: امکان رشد در پیوان فراهم است، چون ما در ابتدا با 8 نفر کار را آغاز کردیم، در حالی که امروز تعداد همکاران تقریبا به 60 نفر ارتقاء پیدا کرده است و تیم فروش همچنان مسیر پیشرفت را به صورت حرفه‌ای طی می‌کند. مهمترین جذابیت شرکت پیوان دیده شدن تلاش همکاران از سوی مدیران ارشد است و آن‌ها برای علاقه و انگیزه همه ما ارزش قائل می‌شوند و معتقدم که شرکت پیوان مجموعه‌ای ارزشمند برای پرورش نیروهای متخصص است.

محمدرضا بر این باور است که فعالیت گروهی، نکته کلیدی و مهم در شرکت پیوان محسوب می‌شود، به همین دلیل همواره تمامی کارها به بهترین شکل انجام می‌شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: مدیران ارشد شرکت دارای تجربیات ارزشمندی در حوزه تامین و توزیع هستند، لذا مشتریان اعتماد زیادی به پیوان پیدا کرده‌اند که این موضوع بسیار اهمیت دارد. پیوان در طول این سال‌ها صداقت به همراه خدماتی حرفه‌ای را سرلوحه خود قرار داده است و حتی در پرداختی‌ها همیشه شرایط سهل و آسانی را برای مشتریان در نظر داشته‌، بر همین اساس در وضعیت کنونی ارتباط مطلوبی بین شرکت و مشتریان ایجاد شده است. من پیوان را نماد پیشرفت و اطمینان می‌دانم.

جمع دوستانه بین همکاران به همراه مدیریت خوب و دلسوز مواردی بود که پریا در مورد شرکت پیوان مطرح کرد. وی در ادامه گفت: از آغاز کارم در پیوان شاهد تعامل مناسبی بین همکاران و مدیریت بوده‌ام، مخصوصا واحد سرمایه انسانی و فرهنگ که به شدت به فکر کارکنان هستند. به همین دلیل پیوان را خانواده دوم خود می‌دانم.

مجید با 7 سال سابقه همکاری، یکی از قدیمی‌ترین کارمندان پیوان محسوب می‌شود و با بیان این موضوع که از ابتدا شاهد پیشرفت این شرکت بوده، خاطرنشان کرد: مهمترین نکته قابل توجه در پیوان امنیت شغلی است و با همین آرامش و اطمینان همکاران می‌توانند با قدرت و انگیزه بیشتری فعالیت کنند.

معراج ضمن بیان اینکه شرکت پیوان محیط بسیار ایده‌آلی دارد، عنوان کرد: در پیوان همدلی بین همکاران موج می‌زند و رفتار سازمانی مطلوبی ایجاد شده است. در میان همکاران و مدیران ارشد صمیمیت بالایی وجود دارد و در نهایت معتقدم که تعهد، همبستگی و مهربانی از مهمترین ویژگی‌های پیوان به حساب می‌آید.

منبع: https://pivan.co/