آخرین خبر/ تصور کنید خدای نکرده یکی از نزدیکان‌تان ناگهان گم می‌شود و تنها چیزی که به شما کمک می‌کند او را پیدا کنید سرنخ‌هایی است که از او در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها و خلاصه فضای مجازی است. پس دست به‌کار می‌شوید برای کشف یک راز بزرگ با کمک قابلیت‌های اینترنت. فیلم «گمشده» 2023 داستان دختر جوانی است که مادرش گم شده و سعی می‌کند با استفاده از هوشش مادر را با کمک فضای مجازی پیدا کند. این فیلم که تحسین منتقدان زیادی را جلب کرده، به‌خاطر پرورش یک ایده پرچالش و ملتهب در لوکیشنی محدود مورد تحسین قرار گرفته و منتقدان سایت روتن تومیتوز نمره 87 از 100 را به آن داده‌اند. کاربران سایت IMDB هم نمره 7.2 را برای آن درنظر گرفته‌اند که نمره خوبی برای فیلمی در این دنیا محسوب می‌شود. این فیلم را همزمان با اکران جهانی می‌توانید با دوبله اختصاصی با اینترنت تلفن همراه و بدون نیاز به اشتراک تماشا کنید. (تماشای فیلم «گمشده» با دوبله فارسی اختصاصی)

چرا دوستش داریم؟ چرا نداریم؟

فیلم تازه نیک جانسون کارگردان شناخته شده هالیوودی با یک گره اصلی شروع می‌شود و بدون هیچ داستان فرعی به‌دنبال حل یک معما با حداقل ابزار لازم توسط یک آدم معمولی است که به‌جای تخصص پلیسی صرفاً از نبوغ و غریزه‌اش استفاده می‌کند. این ایده جذاب اما به‌خاطر محدودیت لوکیشن و بازیگر ممکن است برای همه مخاطبان جذاب نباشد و کمی کسل‌کننده شود. با این همه تماشای فیلم می‌تواند یک تجربه جذاب باشد.

>>> تماشای فیلم «گمشده» با دوبله فارسی اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشن ببرید!

اگر با نِت همراه محتوای بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر را تماشا کنید اشتراک شما رایگان، و حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما اگر اشتراک بخرید، هم نت شما نیم‌بهاء خواهد بود، هم دسترسی نامحدود به تمام آثار با دوبله‌های اختصاصی خواهید داشت، هم در 13 فروردین 1402 در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای مثل پلی استیشین 5 شرکت خواهید کرد.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar