فارس/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعهد بانک کشاورزی مبنی بر پرداخت باقی‌مانده حقوق کارگران آذرآب خبر داد.

محمد شریعتمداری اظهار کرد: بانک کشاورزی متعهد شده نسبت به پرداخت باقی‌مانده حقوق مرداد و شهریور ماه کارگران شرکت آذرآب در اسرع وقت اقدام کند.
وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های کارگران آذرآب بحث تعیین تکلیف مالکیت این مجموعه و سپردن کار به مالک اهلیت دار است که در این زمینه پیگیری‌هایی از سوی سازمان خصوصی‌سازی در حال انجام است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست امروز ستاد اقتصاد مقاومتی استان مقرر شد نماینده‌ای به منظور پیگیری مشکلات مربوط به شرکت آذرآب معرفی و مسائل این شرکت را پیگیری کند.
شریعتمداری همچنین در جمع خبرنگاران در اراک افزود: این شرکت با وجود همه افت و خیزهایی که از نظر مالکیتی داشته هم اکنون 450 میلیارد تومان پروژه در حال اجرا و 600 میلیار تومان پروژه در دست تنظیم قرارداد دارد، که در مجموع یک هزار و 100 میلیارد تومان می‌شود.
وی گفت: آذرآب با این توانایی مشکلی در پرداخت حقوق کارگران نباید داشته باشد، اما تعللی در کار صورت گرفته که باید مشکلات آن را برطرف کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: شرکت آذرآب چشم و چراغ صنعت ایران است و نقش آفرینی خوبی در صنعت کشور می‌تواند داشته باشد که امیدواریم هرچه سریع‌تر از نظر مالکیت به سامان برسد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی