مهر/ رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجراي طرح هاي امنيتي محله محور و دستگيري يک هزار و ۱۰۷ نفر مواد فروش و جمع آوري يک هزار و ۸ معتاد متجاهر در ۷ روز گذشته خبر داد. 

سرهنگ عبدالوهاب حسوند در اين باره گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنيت محله محور پس از برگزاري جلسه توجيهي براي کارکنان و شناسايي مناطق جرم خيز و آلوده با اقتدار کامل در چندين مرحله در سطح شهر تهران به ويژه مناطق مرکزي پايتخت به اجرا در آمد.

وي افزود: تيم هاي عملياتي پايگاه هاي پليس‌ مبارزه با مواد مخدر تهران در خلال اجراي اين طرح طي ۷ روز گذشته موفق به دستگيري تعداد ۱۹ قاچاقچي، يک هزارو ۱۰۷ نفر خرده فروش و توزيع کننده مواد مخدر در شهر تهران بزرگ شدند که از آنان بيش از ۲۵۴ گرم انواع مواد مخدر سنتي و صنعتي کشف شد.

اين مقام انتظامي در پليس تهران اظهار داشت: تيم هاي عملياتي پايگاه هاي پليس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش يگان امداد و کلانتري هاي تابعه سرکلانتري هفتم فاتب در اجراي اين طرح موفق به جمع آوري يک هزار و ۸ معتاد متجاهر شدند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران در پايان اظهار داشت: اجراي طرح امنيت محله محور با هدف برقراري نظم و امنيت پايدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar