مهر/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجرای طرح های امنیتی محله محور و دستگیری یک هزار و ۱۰۷ نفر مواد فروش و جمع آوری یک هزار و ۸ معتاد متجاهر در ۷ روز گذشته خبر داد. 

سرهنگ عبدالوهاب حسوند در این باره گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی پایتخت به اجرا در آمد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر تهران در خلال اجرای این طرح طی ۷ روز گذشته موفق به دستگیری تعداد ۱۹ قاچاقچی، یک هزارو ۱۰۷ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در شهر تهران بزرگ شدند که از آنان بیش از ۲۵۴ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

این مقام انتظامی در پلیس تهران اظهار داشت: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری های تابعه سرکلانتری هفتم فاتب در اجرای این طرح موفق به جمع آوری یک هزار و ۸ معتاد متجاهر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان اظهار داشت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar