تسنيم/ هفت شرور در شهر ري که با درگيري مسلحانه موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند، دستگير شدند.

پنجم مرداد ماه سال جاري يک فقره درگيري مسلحانه و قدرت‌نمايي منجر به جرح با سلاح که موجب رعب و وحشت شهروندان و ناامني در بين اهالي يکي از محلات شهرري شده بود به مرکز فوريتهاي پليسي اعلام شد.

بر اساس اين گزارش، تيمي از مأموران پايگاه نهم پليس امنيت عمومي تهران براي بررسي موضوع به نشاني اعلامي اعزام و مسئوليت پرونده و شناسايي و دستگيري عاملان درگيري مسلحانه را برعهده گرفتند.

پس تحقيقات پليسي و رصدهاي اطلاعاتي، مشخص شد عاملان اصلي درگيري دو برادر بودند که به دليل اختلاف حساب مالي با چند موادفروش منطقه شهرري درگير شده، براي نشان دادن قدرت خود از سلاح گرم استفاده کرده و بلافاصله با ساير طرفين درگيري از محل گريخته‌اند.

ظن مأموران مبني بر اقدامات تلافي‌جويانه طرف ديگر نزاع و درگيري که اغلب از عمده‌فروشان مواد مخدر در جنوب تهران بودند قوت گرفت و مأموران پايگاه نهم پليس امنيت عمومي تهران با تلاش شبانه‌روزي و رصدهاي اطلاعاتي موفق شدند روز گذشته مخفيگاه متهمان را در حوالي اسلامشهر شناسايي کنند.

در نهايت در يک عمليات ضربتي با هماهنگي‌هاي قضائي هر دو برادر در مخفيگاهشان دستگير شده و براي ادامه تحقيقات پليسي به پايگاه نهم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ منتقل شدند.

پنج متهم متواري ديگر اين پرونده نيز چندي پيش در عملياتهاي جداگانه در استانهاي غربي کشور شناسايي و توسط مأموران پليس امنيت دستگير شده‌اند.

پس از تحقيقات تکميلي و اعتراف متهمان به جرم ارتکابي، هر هفت عاملان نزاع و درگيري مسلحانه براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

جديت و قاطعيت پليس در اجراي طرحهاي مقابله با اراذل اوباش و اخلالگران نظم عمومي در سطح تهران ادامه دارد و شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده تخلف و هنجارشکني توسط افراد قانون‌گريز، از طريق تلفن 110 پليس را در جربان قرار دهند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar