ميزان/ سرکلانتر هفتم پليس پيشگيري تهران بزرگ از دستگيري مواد فروشي که سعي داشت با حرکات خطرناک رانندگي از دست مأموران فرار کند، خبر داد.

سرهنگ دوستعلي جليليان درخصوص علت شليک چند تير هوايي در محدوده جنوبي تهران گفت: ماموران کلانتري ۱۶۰ خزانه هنگام گشت زني‌هاي انتظامي متوجه رفتار مشکوک مردي حدودا ۳۵ ساله که در کنار يک دستگاه خودروي سواري نيسان ماکسيما ايستاده بود، شده و براي بررسي موضوع به خودرو نزديک شدند، اما اين مرد به محض مشاهده ماموران سوار بر خودروي ماکسيما شده و از محل فرار کرد.

وي با بيان اينکه با فرار متهم عمليات تعقيب و گريز ميان او و ماموران آغاز شد، افزود: اين فرد در هنگام فرار با انجام حرکات زيگزاکي و خطرناک رانندگي سعي داشت تا از دست ماموران فرار کند به طوريکه در جريان اين تعقيب و گزيز با هفت دستگاه خودروي سواري که در خيابان در حال تردد بوده يا در حاشيه مسير توقف کرده بودند، برخورد کرده و خساراتي را نيز به آن‌ها وارد کرد.

جليليان با بيان اينکه تعقيب و گريز ميان پليس و متهم ادامه يافت، گفت: دقايقي بعد متهم که در ترافيک متوقف شده بود، از خودرويش پياده شد و با پاي پياده سعي در فرار از دست ماموران داشت که در اين حين ماموران با رعايت قانون به‌کارگيري سلاح و صدور فرمان ايست اقدام به شليک چند تيرهوايي کردند، اما متهم همچنان در حال فرار بود و در حين فرار نيز بسته‌هاي کوچک موادمخدر را در جوي آب رها مي‌کرد.

سرکلانتر هفتم پليس پيشگيري تهران بزرگ با بيان اينکه سرانجام ماموران با هدف قرار دادن پاي متهم او را متوقف و دستگير کردند، گفت: با حضور عوامل امدادي متهم به نزديکترين مرکز درماني منتقل شد و تحقيقات پليسي پس از انتقال متهم به کلانتري خزانه ادامه پيدا خواهد کرد، اما آنچه که تاکنون مسجل شده او از موادفروش‌هاي محله بوده و به همين دليل نيز پا به فرار گذاشته بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar