باشگاه خبرنگاران/ رئيس کلانتري ۱۱۹ مهرآباد از شناسايي و دستگيري سارق حرفه‌اي موتورسيکلت در اجراي طرح مقابله با موتورسواران متخلف خبر داد.

سرهنگ حسن نورآبادي گفت: در راستاي اجراي طرح مقابله با موتورسواران متخلف، ظهر روز گذشته عوامل گشت کلانتري ۱۱۹ مهر آباد به موتورسواري سوار بر يک دستگاه موتور سيکلت طرح هوندا مشکوک مي‌شوند و دستور توقف مي‌دهند.

وي افزود:، اما جوان ۲۷-۲۸ ساله از محل متواري و عمليات مهار متهم آغاز و ماموران گشت انتظامي کلانتري موفق شدند بعد از چند دقيقه تعقيب و گريز در بزرگراه نواب موتورسيکلت را متوقف و موتور سوار را دستگير کنند.

نورآبادي تصريح کرد: در بررسي‌هاي بيشتر يک دستگاه بي‌سيم تاکي واکي و يک افشانه اشک آور و يک قبضه شوکر کشف و متهم که توضيحي براي اين اقلام نداشت به همراه موتور سيکلت به کلانتري انتقال مي‌يابد.

رئيس کلانتري با اشاره به اينکه در ادامه تحقيقات پليسي مشخص شد که موتورسيکلت متهم مسروقه بوده و سه روز قبل در حوزه کلانتري ستارخان به سرقت رفته است، گفت: متهم در کلانتري به سرقت موتورسيکلت اعتراف و اظهار داشت، قصد داشتم موتورسيکلت را به يکي از محلات تهران انتقال و آن را بفروشم که دستگير شدم.

نورآبادي همچنين اظهار داشت: متهم در ادامه تحقيقات پليسي اذعان داشت، تجهيزات دفاعي را براي نشان دادن به گشت‌هاي انتظامي همراه داشته که وانمود کند مامور مي‌باشد.

رئيس کلانتري مهرآباد در پايان با بيان اينکه متهم سابقه دار بوده و پيش دو مرتبه به همين عناوين مجرمانه روانه زندان شده و بيش از يک سال در زندان سپري کرده است، گفت: متهم پس از تکميل تحقيقات پليسي براي گرفتن دستور قضائي به مرجع قضائي معرفي شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar