باشگاه خبرنگاران/ رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در اجرای طرح مقابله با موتورسواران متخلف خبر داد.

سرهنگ حسن نورآبادی گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با موتورسواران متخلف، ظهر روز گذشته عوامل گشت کلانتری ۱۱۹ مهر آباد به موتورسواری سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت طرح هوندا مشکوک می‌شوند و دستور توقف می‌دهند.

وی افزود:، اما جوان ۲۷-۲۸ ساله از محل متواری و عملیات مهار متهم آغاز و ماموران گشت انتظامی کلانتری موفق شدند بعد از چند دقیقه تعقیب و گریز در بزرگراه نواب موتورسیکلت را متوقف و موتور سوار را دستگیر کنند.

نورآبادی تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر یک دستگاه بی‌سیم تاکی واکی و یک افشانه اشک آور و یک قبضه شوکر کشف و متهم که توضیحی برای این اقلام نداشت به همراه موتور سیکلت به کلانتری انتقال می‌یابد.

رئیس کلانتری با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که موتورسیکلت متهم مسروقه بوده و سه روز قبل در حوزه کلانتری ستارخان به سرقت رفته است، گفت: متهم در کلانتری به سرقت موتورسیکلت اعتراف و اظهار داشت، قصد داشتم موتورسیکلت را به یکی از محلات تهران انتقال و آن را بفروشم که دستگیر شدم.

نورآبادی همچنین اظهار داشت: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی اذعان داشت، تجهیزات دفاعی را برای نشان دادن به گشت‌های انتظامی همراه داشته که وانمود کند مامور می‌باشد.

رئیس کلانتری مهرآباد در پایان با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و پیش دو مرتبه به همین عناوین مجرمانه روانه زندان شده و بیش از یک سال در زندان سپری کرده است، گفت: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای گرفتن دستور قضائی به مرجع قضائی معرفی شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar