باشگاه خبرنگاران/ محور‌های کندوان و هراز در صورت نیاز امروز جمعه ۳۱ مردادماه یک طرفه می‌شوند.
 
سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان آغاز اعمال محدودیت‌های ترافیکی از روز چهارشنبه ۲۹ مرداد در جاده‌های استان، گفت: محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین امروز جمعه ۳۱ مردادماه یک طرفه می‌شوند.

او افزود:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز جمعه ۳۱ مردادماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.
محدودیت‌های ترافیکی محور هراز
سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران، گفت:تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ امروز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می‌شود.
 

 
او افزود: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ امروز جمعه ۳۱ مردادماه از محور هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar