رکنا/ امروز جمعه 31 مردادماه 99 اسم يک پسر در توئيت ترند شد گروهي دختر که خود را دانشجو در تهران معرفي کرده بودند شروع به افشا گري کردند و ک- الف را به فريب و تجاوز محکوم کردند.

هر دختري سرنوشتي را فاش کرد که با رفتن به خانه ک- الف به او مشروبات الکلي آغشته به موادهاي بي هوش کننده خورانده شده است سپس برهنه و درحاليکه مورد تجاوز قرار گرفته بودند به هوش آمده اند.
برخي نيز نوشته بودند که به اصرارهاي اين پسر جوان گوش نداده اند و به خانه اش نرفته اند و حالا مي بينند دانشجوهاي ديگر فريب خورده اند و از اينکه خودشان به دام ک-الف نيفتاده اند راضي اند.
عجيب اينکه برخي پسران که خود را دوست ک-الف ناميده اند ادعا داشته اند اين پسر دانشجو از اقدامات شيطاني و تجاوز به دختران با روش هاي مختلف نزد آنها حرف زده است.
يکي از دختران نوشته که وقتي اصرارهاي ک- الف را به رفتنش خانه شان نپذيرفته پيشنهاد صبحانه املت گرفته و نهايتا عنوان داشته از پسران قد کوتاه خوشش نميايد تا توانسته از زير فشارهاي ک- الف خلاص شود.
ديگري نوشته که پيشنهاد داده در کافه همديگر را ببينند که ک-الف عنوان داشته 5 سالي مي شود به کافه نمي رود چون کافه نشيني فرهنگ کمونيستي است و بعد به خانه او رفته و با خوردن مشروبات الکلي در دام متجاوز افتاده است.
اين دختران در اقدامي همزمان عنوان داشته اند متجاوز سريالي تهران الان چرا بايد آزادانه در دانشگاه ---- راست راست بچرخد به کارهايش ادامه دهد و آنها ناراحتي روحي و رواني داشته باشند.

رسانه اي شدن اين ماجراي عجيب
به گزارش رکنا، عصر جمعه همشهري آنلاين نوشت:«کاش من تنها بودم. اگر فقط به من تجاوز کرده بودي، حرفي نمي‌زدم و به تراپي ادامه مي‌دادم اما الان مي‌بينم به تن خيلي‌ها دست‌درازي کردي با سناريوهاي مشابه. تو واقعا براي جامعه خطرناکي. اميدوارم حيات اجتماعي‌ت مختل بشه همونطور که زندگي اين همه آدمو به نابودي کشوندي.» اين يک روايت از ده‌ها و صدها روايت تجاوز فردي به نام ک-الف است که به نظر مي‌رسد بر اساس آنچه در فضاي مجازي منتشر شده است با داستاني مشابه ده‌ها دختر را به خانه خود کشانده و...
نوشتن آنچه اين فرد سر دختران اين سرزمين و دانشجويان دانشگاه تهران آورده {بر اساس آنچه فضاي توييتر را پر کرده است}، عرق سرد شرم بر پيشاني مي‌نشاند. کاش براي آنکه رنج خبرنگار کم شود، مسئولان و مديران دانشگاه تهران و فرماندهان پليس و دادستان و قاضي‌ها خودشان به توييتر سر بزنند و ک- الف را دنبال کنند؛ هشتگي که تا عصر روز جمعه تعداد توييت‌هاي آن از ۵۵۰۰ فراتر رفته و هر لحظه بر آن افزوده مي‌شود. بعد از خواندن توييت‌ ها هم کاش همه از خودمان بپرسيم آيا خواب مي‌بينيم و همه اين فاجعه‌ها زير گوش ما رخ داده است؟
داستان آشنا و تکراري است. فرد ديگري توييت کرده است: «يکي از دانشجويان قديمي دانشگاه تهران با پرسه‌زني و چشم‌چراني در فضاي داخلي دانشگاه مي‌چرخد و با چرب‌زباني دانشجويان دختر جوان را به خانه خود دعوت مي‌کند. مقاومت بي‌فايده است و پسر ريزاندام سرانجام به خواسته خود مي‌رسد. رفتن به خانه همان و باز شدن در کمد پر از نوشيدني‌هاي الکلي همان. بعد نوبت به نوشيدن مي‌رسد و دختر از همه جا بي‌خبر وقتي به هوش مي‌آيد، مي‌بيند کار از کار گذشته و برهنه روي تخت افتاده است...»

پشت پرده توئيت هاي تازه ترند شده توئيتر
اين چکيده بيشتر روايت‌هايي است که قربانيان ک- الف در توييتر نوشته‌اند. هر چند برخي هم در سفر تفريحي يا علمي به برخي شهرها و جزيره‌ها در دام ک- الف افتاده و قرباني تجاوز شده‌اند. برخي هم خوشبختانه توانسته‌اند از دام او بگريزند که اين را شايد مديون جثه کوچک متجاوز سريالي و آمادگي بدني خود بوده باشند. در هر حال، توصيف آنچه رخ داده از توان قلم خارج است و خيلي‌ها را ياد فيلم‌هاي هاليوودي با موضوع متجاوزان سريالي مي‌اندازد.

بر اساس آنچه کاربران در توييت‌هاي بي‌شمار خود نوشته‌اند چهره‌اي که ک- الف در تمام اين سال‌ها از خود ساخته هم بي‌ترديد در پيش بردن جنايت‌ها و نقشه‌ها بي‌تاثير نبوده است. راه انداختن و مديريت کردن يک کتابفروشي در راسته خيابان انقلاب و اطراف، پرسه زدن با چهره هنري در تمام مسيرهاي منتهي به دانشگاه تهران، عکس انداختن با برخي مسئولان شهري و دعوت کردن آنها به کتابفروشي و برخي شگردهاي ديگر که خلافکاران سريالي آنها را بسيار خوب بلدند و براي شکار طعمه استفاده مي‌کنند.

تجاوز به دختر هاي دانشجو تهراني
حالا که آمار ترندک- الف در همين چند دقيقه افزايش يافته و به ۵۹۰۰ رسيده، اين نکته را هم گوشزد کنيم که ظاهرا برخي مسئولان دانشگاه تهران در حال پيگيري ماجرا هستند و قول داده‌اند از قربانيان حمايت کنند. مدير يکي از گروه‌هاي پرديس هنرهاي زيبا شماره تماس خود را در دسترس شاکيان اين پرونده قرار داده و از آنها خواسته حتي بدون ذکر نام تماس بگيرند و داستان خود را بازگو کنند تا دانشگاه بتواند در محاکم قضايي پيگير پرونده باشد.

هر چند صفحه اين فرد در اينستاگرام قفل است و نمي‌توان محتواي آن را ديد اما در کمتر از ۲۴ ساعت پس از آغاز افشاگري‌ها، صدها نفر از دنبال‌کنندگان و دنبال‌شوندگان او را از فهرست خود حذف کرده‌اند. کسي که تا روز پنجشنبه بيش از ۲۰۰۰ دنبال‌کننده در اينستاگرام داشت، عصر پنجشنبه آمارش به ۱۵۷۰ فالوئر رسيد و همچنان در حال سقوط است.

شايد امروز وقت سرزنش کردن دختراني نباشد که جواني و عصمت خود را تباه‌شده مي‌بينند. مي‌توان نشست و تا ابد دختران را به خاطر فريب خوردن و رفتن به خانه يک فرد ناشناس ملامت کرد اما بهتر است پيگيري اين بخش پرونده کاف الف به زماني موکول شود که او در چنگال قانون گرفتار آمده و اگر اتهام‌هايش ثابت شود، به سزاي اعمالش رسيده است.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar