فارس/ فرمانده انتظامي پايتخت با بيان جزئيات شهادت "حامد ضابط" در عمليات تعقيب و گريز، از دستگاه قضايي درخواست کرد که قدري قاطع تر با مجرمان برخورد کند.

سردار حسين رحيمي فرمانده انتظامي پايتخت صبح امروز در مراسم تشييع پيکر شهيد "حامد ضابط" در ستاد فرماندهي انتظامي پايتخت با بيان اينکه شهيد ضابط نيمه‌ شب ايثارگرانه و مخلصانه براي برقراري نظم و امنيت به شهادت رسيد، اظهار داشت: امروز نيروي انتظامي براي برقراري نظم و امنيت جامعه تلاش مي‌کند ودر مقابل برهم زدن امنيت يکي از برنامه‌هاي اصلي دشمنان است.
رئيس پليس تهران تصريح کرد: دشمن خود را داعيه‌دار مردم و اقشار مستضعف مي‌داند اما به دنبال ايجاد اخلال در نظم است، دشمن از نقطه صفر مرزي تا پايتخت به دنبال برهم زدن امنيت است اما نمي‌داند که ما با تمام وجود به عنوان خادمان اين ملت صبور و شهيدپرور ايستاده‌ايم و مجاهدانه از نقاط صفر مرزي تا قلب شهرها دفاع مي کنيم.
وي گفت: شهيد ضابط، حدود يک هفته پيش بايد به شهادت مي‌رسيد، در آن عمليات يک سارق کودکي را گروگان گرفت، شهيد ضابط جان خود را آن موقع به خطر انداخت اما با ايثار هم آن کودک را نجات داد و هم سارق را بازداشت کرد، وي ايثارگرانه براي انجام ماموريت سر از پاي نمي‌شناخت‌.
سردار رحيمي تصريح کرد: در اين ماموريت نيز اين قاچاقچي جاني که بالغ بر پنج بار به زندان رفته و تحت تعقيب نيز بود، با سرعت تمام در يک مسير، دنده عقب گرفته و همکاران مرا زير گرفت که  يکي ديگر از همکاران نيز مصدوم شد.
وي اظهار داشت: به نظر مي‌رسد اين افراد جري‌تر و وقيح‌تر شده اند، خيلي بي‌تعارف مي‌گويم مجرمان بايد هزينه بيشتري بدهند و توقع ما از عزيزان ايثارگر در دستگاه قضايي اين است که قدري قاطع‌تر با اين افراد برخورد کنند، اين مجرم درحاليکه مي‌توانست به راحتي فرار کند، با سرعت دنده عقب گرفت و يک خادم اين نظام و سرباز ولايت را به شهادت رساند البته ما از اين موضوعات نمي‌ترسيم و هيچگاه از مسير خود کوتاه نمي‌آييم چرا که هدف ما هدفي است که امام حسين (ع) به ما آموخت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar