تسنيم/ در چارچوب تفاهم‌نامه منعقده بين دستگاه‌هاي کشور، تقسيم وظايف و جدول زماني برنامه شناسايي، جذب، آموزش و نگهداشت دانش‌آموزان بازمانده از تحصيل اعلام شد.

دسترسي به آموزش باکيفيت و افزايش پوشش تحصيلي براي تمام افراد لازم‌التعليم جامعه به‌ويژه کودکان لازم التعليم گروه سني 11-6 ساله دوره ابتدايي با تأکيد بر دانش‌آموزان بازمانده از تحصيل، يکي از سياست‌ها و راهبردهاي اصلي و اساسي وزارت آموزش و پرورش است.

در اين راستا بهره‌گيري از راهبرد استفاده از ظرفيت و امکانات ساير وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها جهت تحقق اين هدف مهم و اساسي بسيار حياتي و حائز اهميت است.

بر اين اساس و با هدف تسريع و تسهيل در تحقق هدف فوق، تفاهم‌نامه چارچوب همکاري‌هاي مشترک (جدول تقسيم وظايف) سازمان‌ها و دستگاه‌ها در برنامه شناسايي، جذب، آموزش و نگهداشت کودکان بازمانده از تحصيل گروه سني 11-6 ساله دوره ابتدايي از سوي وزارت آموزش‌وپرورش تهيه و تدوين‌شده و پس از برگزاري جلسات مختلف در سطح ملي، به تأييد و امضاي نهايي وزارت‌ها و سازمان‌هاي ذي‌ربط (شرکاي برنامه) رسيده است که به پيوست با لحاظ جدول زماني ذيل، جهت اجرا ابلاغ مي‌‌شود:

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar