ايسنا/ سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از وقوع حريق در بيمارستان رسول اکرم(ص) در غرب تهران خبر داد. 

سيد جلال ملکي در اين باره اظهار کرد: ساعت ١٨:٢۴ دقيقه روز جاري يک مورد آتش سوزي در بيمارستان رسول اکرم(ص) در خيابان ستارخان، خيابان نيايش به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ايستگاه ايستگاه آتش نشاني به همراه خودرو هاي پشتيباني، نردبان هيدروليکي، خودرو حامل تجهيزات تنفسي و لوازم مورد نياز به محل اعزام شدند. 

وي ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان پنج دقيقه به محل رسيده و مشاهده کردند که بخشي از يک انبار واقع در در طبقه اول يکي از ساختمان هاي شش طبقه اين بيمارستان دچار حريق شده است. در اين انبار ملحفه، مايعات شست و شو و.. نگهداري مي شد. 

ملکي گفت: در دقايق اوليه وقوع اين حريق مقداري دود به طبقات سرايت کرده بود که در آستانه سرايت به بخش هاي درماني بود. آتش نشانان تحت يک مديريت عملياتي همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست و جو در طبقات بالايي شدند. خوشبختانه فقط به بخشي از قسمت درماني دود نفوذ کرده بود که پرسنل بيمارستان به منظور پيشگيري مشغول جا به جا کردن تعدادي از بيماران بودند. 

وي ادامه داد: تعدادي از بيماران از اين محل جا به جا شدند که خوشبختانه حال عمومي همه آنها خوب است. آتش در دقايق اوليه اطفا شد و از سرايت به بخش هاي ديگر جلوگيري شد. نيروها در حال ايمن سازي هستند و مسئولان بيمارستان نيز در محل حضور دارند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar