ميزان/  رييس پايگاه سوم پليس آگاهي تهران از دستگيري سارق لوازم آرايشگاه زنانه و کشف اموال مسروقه در آرايشگاه در شهر اهواز خبر داد.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال گفت: هجدهم تيرماه پرونده‌اي که مفاد آن حکايت از سرقت دستگاه‌هاي تخصصي يک آموزشگاه آرايشگري زنانه به ارزش ۳۵۰ ميليون ريال بود توسط شعبه ۶ بازپرسي دادسراي ناحيه ۶ تهران براي رسيدگي تخصصي و کشف موضوع به پايگاه سوم پليس آگاهي ارجاع شد.

رييس پايگاه سوم پليس آگاهي تهران افزود: با ارجاع پرونده کارآگاهان دايره مبارزه با سرقت منازل و اماکن در گام نخست تحقيقات با جمع آوري سرنخ‌هاي موجود متوجه مي‌شوند يکي از دستگاه‌ها در شهر اهواز در اختيار خانمي مي‌باشد که بنابر اظهاراتش دستگاه را از طريق فضاي مجازي به قيمت ۸۰ ميليون ريال خريداري کرده که با هماهنگي قضائي دستگاه از وي اخذ و به شاکي تحويل شد.

اين مقام انتظامي گفت: کارآگاهان در ادامه پي جويي‌ها با اطلاعاتي که خريدار در اختيار آن‌ها مي‌گذارد فروشنده دستگاه به نام خسرو که داراي چندين فقره سابقه کيفري بود را شناسايي و دستگير مي‌کنند و در تفتيش مخفيگاه وي دستگاه مشابه‌اي به همراه لوازم مربوط کشف مي‌شود.

رييس پايگاه سوم پليس آگاهي در پايان گفت: با اعتراف صريح متهم به بزه انتسابي پرونده به دادسراي مربوطه ارسال و متهم با قرار مجرميت صادره از سوي بازپرس پرونده روانه زندان شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar