میزان/  رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق لوازم آرایشگاه زنانه و کشف اموال مسروقه در آرایشگاه در شهر اهواز خبر داد.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال گفت: هجدهم تیرماه پرونده‌ای که مفاد آن حکایت از سرقت دستگاه‌های تخصصی یک آموزشگاه آرایشگری زنانه به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال بود توسط شعبه ۶ بازپرسی دادسرای ناحیه ۶ تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف موضوع به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران افزود: با ارجاع پرونده کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منازل و اماکن در گام نخست تحقیقات با جمع آوری سرنخ‌های موجود متوجه می‌شوند یکی از دستگاه‌ها در شهر اهواز در اختیار خانمی می‌باشد که بنابر اظهاراتش دستگاه را از طریق فضای مجازی به قیمت ۸۰ میلیون ریال خریداری کرده که با هماهنگی قضائی دستگاه از وی اخذ و به شاکی تحویل شد.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان در ادامه پی جویی‌ها با اطلاعاتی که خریدار در اختیار آن‌ها می‌گذارد فروشنده دستگاه به نام خسرو که دارای چندین فقره سابقه کیفری بود را شناسایی و دستگیر می‌کنند و در تفتیش مخفیگاه وی دستگاه مشابه‌ای به همراه لوازم مربوط کشف می‌شود.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی پرونده به دادسرای مربوطه ارسال و متهم با قرار مجرمیت صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar