ایسنا/ رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی درباره وضعیت مشمولان فارغ التحصیل سال ۹۸ درمقاطع تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی گفت: این مشمولان که در کنکورسراسری امسال شرکت کرده اند، می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ برگزاری کنکوردانشگاه ها وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

سردار تقی مهری اظهارکرد: این دسته از مشمولان می بایست با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) نسبت به ثبت درخواست  و دریافت برگ آماده به خدمت اقدام کنند.

مهری اضافه کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت می بایست در تاریخ های تعیین شده به خدمت سربازی اعزام شوند و در صورت قبولی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و از معافیت تحصیلی برخوردار می شوند، مشمولانی که نسبت به معرفی خود در موعدهای مقرر اقدام نکنند مشمول غایب محسوب می شوند و مجاز به ادامه تحصیل نیستند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانه khabarsarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar