رکنا/ دزد فراري بعد از زير گرفتن مامور پليس در يزد با شليک گلوله به هلاکت رسيد.
 
فرمانده انتظامي استان يزد گفت : سارقان، غيربومي و داراي سوابق متعددي همچون سرقت، آدم ربايي، شرارت، زورگيري بوده اند.سردار بهداني فرد گفت: در ساعت ۲۲ شب گذشته طي تماس يکي از شهروندان با پليس ۱۱۰ مبني بر اينکه چند نفر مشکوک در خيابان عدالت صفائيه يزد وارد منزلي شده اند پليس در کمتر از ۳ دقيقه در محل حاضر مي‌شود.
وي ادامه داد: سارقان که در حين سرقت منزل بودند با مشاهده گشت پليس متواري مي‌شوند و پليس ضمن تعقيب آن‌ها با رعايت قانون بکارگيري سلاح اقدام به تيراندازي نموده و خودروي آن‌ها را متوقف مي‌کند.
سردار بهداني فرد در ادامه افزود: زماني که مامور پليس قصد دستگيري سارقان را داشت آن‌ها با خودرو اقدام به زيرگرفتن مامور و مجروح کردن وي کرده و متواري مي‌شوند.
اين مقام ارشد انتظامي افزود: پليس نيز ضمن تعقيب مجدد آن‌ها به سمت خودرو تيراندازي مي‌کند که يکي از سارقان کشته، يکي از همدستان وي دستگير و دو نفر از آن‌ها نيز متواري مي‌شوند که آن‌ها نيز شناسايي و دستگيري آن‌ها در دستور کار پليس است.

سردا بهداني فرگفت: سارقان، غيربومي و داراي سوابق متعددي همچون سرقت، آدم ربايي، شرارت، زورگيري و... بوده و چندين سال نيز در زندان بوده اند و در خودرو آن‌ها نيز که دو پلاک سرقتي روي آن نصب شده بود، اقلامي مثل قمه، ديلم، گرز، چاقو، دستکش و کلاه کشف شد

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar