برنا/ رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف 773 کيلوگرم مواد مخدر طي يک درگيري مسلحانه با سوداگران مرگ درعمليات مشترک پليس هرمزگان و کرمان در شهرستان رودان خبر داد.
 
سردار مجيد کريمي گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان در پي کسب خبري  از سوي پليس استان کرمان مبني بر اينکه اعضاي يک باند مواد مخدر ، قصد دارند محموله بزرگ مواد افيوني را به صورت مسلحانه از محورهاي مواصلاتي شهرستان رودان به استان هاي همجوار منتقل کنند بررسي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران با همکاري پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان حين گشت زني و کنترل محور ماشنگي شهرستان رودان به سمت محور مازگرد شهرستان حاجي آباد خودرو وانت سايپا متعلق به قاچاقچيان را شناسايي و دستور ايست صادر کردند.

سردار کريمي اذعان داشت: قاچاقچيان بدون توجه به دستور پليس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کرده و پس از تعقيب و گريز طولاني عرصه را برخود تنگ ديده و اقدام به تيراندازي به سمت ماموران کردند که با توجه به برتري حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و 2 تن از قاچاقچيان به هلاکت رسيدند.

رئيس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا با اشاره به توقيف وانت سايپا و کشف 580 کيلو ترياک و 193کيلو حشيش در اين عمليات منسجم و مشترک پليسي ، بيان کرد: در بازرسي از خودرو، يک قبضه اسلحه جنگي، 4 عدد خشاب حاوي 98 فشنگ جنگي و تعداد زيادي پوکه فشنگ و سه جفت پلاک کشف شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar