باشگاه خبرنگاران/ پليس مکزيک پيرمرد سالخورده‌اي را که توسط دخترش مورد آزار و شکنجه قرار مي‌گرفت نجات داد.

پيرمرد ۸۷ ساله‌اي که توسط دخترش مورد شکنجه و آزار قرار مي‌گرفت توسط پليس نجات پيدا کرد. پليس مکزيک اين مرد سالخورده را که بر خلاف ميل خود در خانه‌اش توسط دخترش نگهداري مي‌شد پيدا کردند.
نجات اين مرد بيچاره روز پنجشنبه و هنگامي که ماموران در حال اجراي حکم بازپس گيري کالا‌هاي پرداخت نشده در محل زندگي دختر اين مرد با نام «لِتيسيا» بودند رقم خورد. در حالي که ماموران سرگرم انتقال اين کالا‌ها به بيرون از منزل بودند ناگهان از يکي از اتاق‌ها صداي ناله اين مرد را شنيدند.

ماموران پس از بازکردن درب اتاق با شرايطي اسفباري که اين مرد در آن بسر مي‌برد روبه رو شدند. تصاويري که ماموران پليس تهيه و منتشر کردند نشان مي‌داد اين مرد تمام مدت در يک اتاق با شرايط کاملا غيربهداشتي و با لباس‌هاي کثيفي که بر تن داشت بسر مي‌برد. اين در حالي بود که در اين اتاق که مملو از آشغال بود او مجبور به خوابيدن روي يک تخت چوبي بدون تشک بود. هر دو پاي اين مرد قدرت خود را از دست داده بود و او به سختي مي‌توانست روي پا‌هاي خود بايستد. با وجود اين شرايط، او توسط دختر ۵۴ ساله در اين خانه حبس شده بود.

اين مرد ابتدا توسط ماموران پليس به يک کلينيک محلي منتقل و سپس به يک مرکز نگهداري از سالمندان انتقال داده شد. بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي مکزيک دختر اين مرد نيز بازداشت و تحقيقات از او ادامه دارد. هنوز مشخص نيست که اين زن ميانسال با چه نيتي پدر بيمار و سالخورده اش را در شرايط سخت و دشوار در خانه نگهداري مي‌کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar