مهر/ رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران گفت: براساس توافق انجام شده با وزارت بهداشت، قرار است تزريق واکسن آنفلوآنزا در منازل ايثارگران تزريق شود و به دليلي خطر ويروس کرونا، ايثارگران به مراکز درماني مراجعه نکنند.

سعيد اوحدي در جمع خبرنگاران گفت: مجلس يازدهم يک ظرفيت خوبي براي ايثارگران ايجاد کرده که در طول مجالس قبلي بي سابقه بوده است. نگاه بنياد شهيد نيز برگزاري جلسات مشورتي هفتگي با فراکسيون ايثارگران مجلس است. اين جلسات فرصت خوبي براي تعيين بودجه مطلوب بنياد شهيد در سال ۱۴۰۰ است.
وي افزود: در جلسه امروز نيز رونمايي از کتاب تنقيح قوانين را داشتيم که مسير خوبي را براي لوايح و قوانين ايثارگري را رقم خواهد زد.
اوحدي اظهار داشت: در حوزه درمان دو مشکل داشتيم که يکي از آنها مطالبات مالي سال گذشته بود که خوشبختانه با همکاري سازمان برنامه بودجه، با تخصيص ۱۲۰۰ ميليارد اعتبار جديد به بنياد شهيد، ۱,۹۰۰ ميليارد تومان بدهي بنياد شهيد به بيمه دي تسويه و تقريباً مشکلات درماني حل خواهد شد. به علاوه براساس توافقات انجام شده تمام مراکز درماني تأمين اجتماعي به ايثارگران خدمات درماني ارائه خواهند داد.
اوحدي خبر داد: براساس توافق انجام شده با وزارت بهداشت، قرار است تزريق واکسن آنفولانزا در منازل ايثارگران تزريق شود و به دليلي خطر ويروس کرونا، ايثارگران به مراکز درماني مراجعه نکنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar