فارس/ معاون اجتماعي پليس فتا ناجا گفت: عوامل ضبط و انتشار کليپي که غش کردن يک دانش‌آموز را به کرونا نسبت داده و باعث تشويش اذهان عمومي شده بودند، دستگير شدند.

سرهنگ رامين پاشايي معاون اجتماعي پليس فتا ناجا  در واکنش به انتشار کليپي مبني بر ابتلاي يک دانش آموز به کرونا در مدرسه و غش کردن وي در صف، اظهار داشت: بلافاصله با انتشار چنين کليپي در فضاي مجازي و نگراني خانواده‌ها و تشويش اذهان عمومي و با درخواست رسمي آموزش و پرورش، پليس فتا به پرونده ورود و بررسي‌هاي لازم را انجام داد.

معاون اجتماعي پليس فتا ناجا تصريح کرد: با توجه به بررسي‌ها مشخص شد که دانش‌آموز مذکور دچار کرونا نبوده است؛ بنابراين پليس بازداشت و دستگيري عوامل ضبط فيلم و انتشار آن در فضاي مجازي را در دستور کار قرار داد.

سرهنگ پاشايي تصريح کرد: بلافاصله فردي که کليپ را ضبط کرده بود و همچنين فردي که آن کليپ را در فضاي مجازي بارگذاري کرده بود، شناسايي و با دستور مقام قضايي دستگير و تحويل مراجع قضايي شدند.

معاون اجتماعي پليس فتا ناجا خاطرنشان کرد: تشويش اذهان عمومي طبق قانون جرم است و پليس اجازه نمي‌دهد که افرادي آرامش و آسايش مردم را با انتشار کليپ‌هاي دروغين به مخاطره بيندازند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar