مهر/ فرمانده ناجا گفت: باید جلوی هرگونه بی‌بندوباری در کشور گرفته شود، منشاء اصلی این تهاجم‌های فرهنگی فضای مجازی است و ناجا در این خصوص نیازمند کمک سایر دستگاه‌های مربوطه است.

سردار اشتری رئیس پلیس کشور با بیان اینکه کارکنان ناجا از ایثارگرترین نیروها هستند، گفت: انصافاً کارکنان ما جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند و خالصانه به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

سردار اشتری به موضوع خیران امنیت ساز نیز اشاره کرد و گفت: لازم است که این موضوع بیش از پیش مورد اهتمام قرار بگیرد و خیران امنیت ساز نیز بیشتر از گذشته پای کار باشند.

هوشمندسازی پلیس و تسهیل در ارائه خدمت رسانی به مردم

وی عنوان کرد: به حمدالله در بحث جان باختگان ناشی از تصادفات جاده‌ای کاهش چشمگیری داشته‌ایم که از این بابت خداوند را شاکریم؛ از این رو به هر میزان تجهیزات به روز باشد و افزایش یابد قطعاً مأموریت‌ها نیز به نحو مطلوب انجام می‌شود.

این مقام انتظامی در ادامه به اهمیت هوشمندسازی پلیس نیز اشاره کرد و گفت: اگر هوشمندسازی در نیروی انتظامی به خوبی محقق شود در ارائه خدمت رسانی به مردم نیز موفق خواهیم بود.

اقدامات مطلوب استان‌ها در خصوص برخورد با اراذل و اوباش

سردار اشتری در خصوص برخورد با اراذل و اوباش عنوان کرد: به حمدالله در این خصوص در تمامی استان‌ها اقدامات مطلوبی انجام شده است اما نیازمند حمایت بیشتر دستگاه‌های مربوطه خصوصاً نمایندگان مجلس هستیم.

وی در ادامه مطلب فوق افزود: لازم است که هزینه‌های جرم در کشور افزایش یابد که از این لحاظ نیز مجلس باید این موضوع را مورد اهتمام ویژه قرار دهد.

اثرات مثبت اجرای طرح ناظر یک در برخورد با بدحجابی

فرمانده نیروی انتظامی به موضوع تهاجم فرهنگی در جامعه و تبعات آن اشاره و عنوان کرد: باید جلوی هرگونه بی‌بندوباری در کشور گرفته شود، منشأ اصلی این تهاجم‌های فرهنگی فضای مجازی است و ناجا در این خصوص نیازمند کمک سایر دستگاه‌های مربوطه است.

وی به طرح ناظر یک اشاره کرد و گفت: به حمداله اجرای این طرح اثرات مطلوبی به همراه داشته است، از این رو نیازمند حمایت‌های بیشتر هستیم.

سردار اشتری در پایان با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز ما است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان و مقتدرانه در تمامی صحنه‌ها حضور خواهد داشت و از ایجاد بی نظمی در جامعه، جلوگیری می‌کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar