نماد آخرین خبر

ادامه دستگیری مخلان امنیت عمومی در ایذه

منبع
فارس
بروزرسانی
ادامه دستگیری مخلان امنیت عمومی در ایذه

فارس/ فرمانده انتظامي شهرستان ايذه گفت: ۷ نفر از اراذل و اوباش داراي سابقه که با تيراندازي اقدام به برهم زدن نظم عمومي کرده بودند در سريع‌ترين زمان شناسايي و دستگير شدند.

حجت سفيدپوست اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره تيراندازي، سرقت به‌عنف و همچنين ناامني توسط تعدادي از اراذل و اوباش سابقه‌دار با هويت معلوم، مراتب به‌صورت ويژه در دستور کار پليس اطلاعات فرماندهي انتظامي شهرستان ايذه قرار گرفت.
وي افزود: با اقدامات اطلاعاتي و شناسايي محل اختفاء با يک عمليات غافلگيرانه متهم‌ موصوف با تعداد ۶ نفر از همدستان وي که همگي داراي سوابق متعدد کيفري و تحت تعقيب بودند در سريع‌ترين زمان دستگير شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان ايذه اضافه کرد: در بازرسي به‌عمل آمده از مخفيگاه متهمان، يک قبضه سلاح شورشي ساچمه‌زني وينچستر به‌کار رفته در تيراندازي‌ها از نامبردگان کشف و ضبط شد.
سفيدپوست بيان کرد: پليس شهرستان ايذه با هرگونه ناامني و هنجارشکني برخورد قاطع خواهد کرد.
وي در ادامه با اشاره به پاکسازي نقاط آلوده و پاتوق‌هاي استفاده موادمخدر در شهرستان گفت: به‌منظور ارتقاء امنيت اجتماعي شهروندان، با طرح‌ريزي مناسب و تشکيل چندين اکيپ گشت‌هاي محسوس و غيرمحسوس انتظامي در نقاط مختلف شهرستان اقدام به پاکسازي نقاط و پاتوق‌هاي آلوده به مصرف مواد مخدر شد.
سفيدپوست افزود: در اين عمليات تعداد ۱۵ نفر معتاد متجاهر در حين مصرف مواد مخدر دستگير و طي هماهنگي با مقام قضايي به کمپ ترک موادمخدر تحويل داده شدند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar