نماد آخرین خبر

بیماری عجیب مرد ۳۳ ساله که او را ۱۳ ساله نشان می‌دهد!

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
بیماری عجیب مرد ۳۳ ساله که او را ۱۳ ساله نشان می‌دهد!

باشگاه خبرنگاران/ داستان زندگي جواني ۳۳ که ۲۰ سال است رشد نکرده و گويي در سن ۱۳ سالگي به سر مي‌برد، توجه‌ها را در روسيه به خود جلب کرده است.

داستان زندگي «دنيس واشورين» جوان ۳۳ ساله روس، هنگامي بر سر زبان‌ها افتاد که در «يوتيوب» مصاحبه‌اي با يک تدوينگر انجام داد. او از شهر «کراسنويارسک» روسيه در سيبري به منظور انجام مصاحبه با اين تدوينگر به مسکو آمده بود.

دنيس با وجود آنکه به ظاهر نوجواني ۱۳ ساله به نظر مي‌رسد، اما تاريخ تولد واقعي او در سال ۱۹۸۷ است و دليل عدم رشد او وجود مشکلاتي در هورمون‌هاي رشدش است.

واشورين اظهار کرد: من در مدرسه کوچک‌ترين به نظر مي‌رسيدم؛ اما اين مسأله سبب نشد تا من را از رسيدن به درجات بالا حتي در ورزش باز دارد و گاهي حتي از همکلاسي‌هاي ديگر نيز بالاتر مي‌رفتم.

او در ادامه اين مصاحبه گفت: در ابتدا و زماني که متوجه شدم تغييرات و رشد بدن من متوقف شده است، اندکي احساس بدي داشتم. فکر مي‌کردم اوضاع به چه شيوه‌اي جريان خواهد يافت و اين مسأله چه مشکلاتي را براي من به بار خواهد آورد.

واشورين همچنين از مشکلات و تنگنا‌هايي که از سوي پليس به علت اين مسأله با آن روبرو شده است، صحبت کرد و ادامه داد: پليس او را به هنگام رانندگي متوقف کرد و بعد از آنکه گواهينامه او را ديد، فکر کرد تقلبي است؛ به همين سبب او براي مدت طولاني بازداشت شد.

او گفت: دوست دارد در زمان فراغتش به تنهايي در جنگل قدم بزند يا به صيادي به دور از مردم بپردازد. همچنين دوست دارد تا در همان روستاي خود زندگي کند؛ چرا که همگان او را مي‌شناسند و کسي او را از طريق پرسش‌هاي مختلف آزار نمي‌دهد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره