نماد آخرین خبر

جیب بر اتوبوس‌های BRT بازداشت شد

منبع
ميزان
بروزرسانی
جیب بر اتوبوس‌های BRT بازداشت شد

ميزان/ رييس پايگاه ششم پليس آگاهي پايتخت از دستگيري سارق تلفن همراه اتوبوس BRT خبر داد و گفت: متهم با دستور قضائي روانه زندان شد.

سرهنگ کارآگاه علي کنجوريان گفت: پرونده‌اي با موضوع سرقت يک دستگاه تلفن همراه به شيوه جيب بري در کلانتري ۱۲۸ تهران نو به دادخواهي يک شهروند خانم تشکيل و با دستور مقام قضائي پرونده براي رسيدگي تخصصي به پليس آگاهي ارجاع شد.
وي بيان داشت: شاکي در اين خصوص اظهار داشت، بيست و هفتم شهريورماه حين بازگشت به خانه از اتوبوس BRT استفاده کردم که پس از پياده شدن از اتوبوس متوجه شدم موبايلم به ارزش ۵ ميليون تومان بسرقت رفته است.
اين مقام پليسي عنوان کرد: در گام اول تحقيقات کارآگاهان در با بررسي شيوه سرقت از شاکي و محدوده سرقت موفق شدند متهم به نام نادر تبعه افغانستان را شناسايي و در ادامه تحقيقات پليسي به دست آوردند متهم در يک باربري حوالي خيابان شوش مشغول به کار است که با هماهنگي‌هاي قضائي متهم در مخفيگاهش دستگير شد.
رييس پايگاه ششم پليس آگاهي در پايان گفت: با انتقال نادر به پايگاه ششم به جرم خود معترف گرديد که با تکميل پرونده و به دستور داديار دادسراي ناحيه ۱۵ تهران متهم با صدور قرار مجرميت روانه زندان شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره