نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس: کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی تصویب شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس: کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی تصویب شد

ايرنا/ سخنگوي کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي از تصويب کليات طرح نقل و انتقال سوابق بيمه يا بازنشستگي ميان صندوق‌هاي بازنشستگي در جلسه امروز اين کميسيون خبر داد.

علي بابايي کارنامي در تشريح دستورکار جلسه روز يکشنبه کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي اظهارداشت: در اين جلسه طرح نقل و انتقال سوابق بيمه يا بازنشستگي ميان صندوق‌هاي بازنشستگي که از سوي تعدادي از نمايندگان مطرح شده بود مورد بررسي قرار گرفت و کليات آن به تصويب رسيد.
سخنگوي کميسيون اجتماعي مجلس افزود: اين طرح براي بررسي جزييات آن به کميته تخصصي بررسي صندوق‌هاي بيمه‌اي ارجاع داده شد تا بعد از ۲ هفته آينده، نتيجه بررسي‌ها در صحن مجدد مورد بررسي قرار گيرد.
بابايي‌کارنامي تصريح کرد: اهداف گزينه پيشنهادي براي اداره وزارت صنعت، معدن و تجارت از ديگر موضوعاتي بود که در اين نشست مورد بررسي قرار گرفت و يک تشکيک مساعي صورت گرفت و در نتيجه قرار شد براي رفع ابهامات موجود تا روز سه‌شنبه برنامه‌ها و اهدافي که وي مطرح کرده است بيشتر مورد بررسي قرار گيرد و بر مبناي امانتداري که نمايندگان در پي سوگندي که ياد کرده‌اند بر آن تاکيد دارند، تصميم صحيحي در جهت انتخاب وزير مناسب براي اداره اين وزارتخانه داشته باشيم.
نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به مهمانان حاضر در اين نشست، يادآور شد: در اين نشست مديرعامل سازمان تامين اجتماعي، نمايندگاني از صندوق بازنشستگي و ساير صندوق‌هاي بيمه‌اي، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي کشور و مرکز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي  حضور داشتند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar