نماد آخرین خبر

فرمانده مرزبانی ناجا: انتقام خون شهدای مرزبان را از قاچاقچیان می‌گیریم

منبع
تسنيم
بروزرسانی
فرمانده مرزبانی ناجا: انتقام خون شهدای مرزبان را از قاچاقچیان می‌گیریم

تسنيم/ فرمانده مرزباني ناجا با بيان اينکه به زودي انتقام خون شهداي مرزبان در دشت‌آزادگان را از قاچاقچيان مي‌گيريم، گفت: اجازه سلب امنيت و آسايش مردم را به اشرار نمي‌دهيم‌.

‌سردار ‌احمدعلي گودرزي‌ در حاشيه بازديد از محل درگيري و شهادت 2 تن از مرزبانان با قاچاقچيان در منطقه مرزي دشت آزادگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر روز گذشته گشت دريايي مرزباني در هورالعظيم مشغول گشت‌زني و انجام ماموريت‌هاي محوله بود که اشرار مسلح با آنان درگير شدند.
وي افزود: در اين درگيري مسلحانه سروان "مقداد بوير" و استواريکم "عبداله مومن زاده" از کارکنان هنگ مرزي دشت آزادگان به درجه رفيع شهادت نائل آمدند و يکي از کارکنان مرزباني نيز مجروح و به بيمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.

فرمانده مرزباني نيروي انتظامي تصريح کرد: در اين درگيري اشرار مسلح نيز متحمل خسارات و تلفاتي شده‌اند که به محض تکميل اطلاعات، اخبار آن از طريق رسانه‌هاي رسمي اعلام خواهد شد.
سردار گودرزي اظهار داشت: شهادت اين 2 مرزبان غيور نه تنها عزم و اراده کارکنان جان برکف مرزباني در دفاع از کيان اسلامي را کم نخواهد کرد، بلکه آنها را مصمم خواهد کرد تا با تمام توان و قدرت بيشتر، ضمن حفظ و حراست از مرزهاي جمهوري اسلامي ايران با اشرار و قاچاقچيان حاضر در مرزها برخورد قاطعي انجام دهند.
وي خاطرنشان کرد: شهادت جزء افتخارات فرزندان برومند جمهوري اسلامي ايران در مرزباني است و نيروهاي مرزباني هيچ گاه اجازه نخواهند داد که اشرار و قاچاقچيان خللي در مرزها به وجود آورده و يا موجب سلب امنيت و آسايش مردم شوند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar