نماد آخرین خبر

هفتمین فراخوان سرباز امریه «پژوهش‌یار» اعلام شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
هفتمین فراخوان سرباز امریه «پژوهش‌یار» اعلام شد

ايرنا/ وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، با هدف به کارگيري نيروهاي متخصص با مدرک کارشناسي ارشد و يا دکتري در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌هاي علم و فناوري کشور از مشمولان واجد شرايط دعوت به همکاري مي کند.

به گزارش روز يکشنبه وزارت علوم، پايگاه اينترنتي جذب نيروي امريه وزارت علوم به نشاني www.amriye.msrt.ir با انتشار فراخواني براي هفتمين بار، تاريخ آغاز ثبت نام نسبت به جذب سرباز امريه پژوهش يار در وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را اعلام کرد.
بر اساس اين فراخوان به‌منظور ايجاد فرصت برابر و رعايت عدالت براي تمامي مشمولان وظيفه و دانش‌آموختگاني که تمايل به گذراندن دوره سربازي خود در قالب نيروي پژوهش يار امريه را دارند با داشتن برگه اعزام با تاريخ ۱/۱۰/۹۹‬ مي‌توانند جهت اطلاع از اعلام نياز استان‌ها، شرايط جذب و مدارک مورد نياز از تاريخ ۱ مهرماه ۱۳۹۹ لغايت ۱۸ مهرماه ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام در سايت امريه وزارت علوم اقدام نمايند.
نتايج اوليه اين ثبت نام جهت تاييد يا رد درخواست در تاريخ ۲۶ مهر اعلام خواهد شد
تاريخ اعلام نياز دانشگاه‌ها براي اين دوره، ۱۰ لغايت ۲۷ شهريورماه بوده و تاريخ ثبت نام متقاضيان نيز از روز نخست مهرماه لغايت ۱۸ مهرماه ۱۳۹۹ است. همچنين اعلام نتايج اوليه نيز ۲۶ مهرماه ۱۳۹۹ خواهد بود.
گفتني است متقاضياني که تمايل به گذراندن خدمت سربازي خود در قالب امريه را دارند بايستي در تاريخ مقرر شده نسبت به ثبت‌نام و بارگذاري مدارک اعلام شده در سايت امريه وزارت علوم و تکميل فرم‌هاي پيوستي اقدام تا درخواست اين دانش‌آموختگان بر اساس دارا بودن صلاحيت عمومي جذب در دستگاه‌هاي دولتي و وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و پس از کسب امتياز لازم در مصاحبه تشخيص توانايي کار در آزمايشگاه و امور پژوهشي بررسي و از طريق پنل ثبت نام متقاضي نتايج اعلام خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره