جام جم/ راز مرد جوان که بعد از قتل همسر سابقش، با صحنه‌سازي قصد داشت قتل را زورگيري نشان دهد با بررسي‌هاي کارآگاهان پليس آگاهي البرز فاش شد. متهم بعد از قتل نوعروس خودزني کرده بود.

در آخرين روزهاي شهريور امسال مرد جواني در حالي که غرق در خون بود، خود را به مقابل ايستگاه پليس در جاده چالوس رساند و براي نجات جان خودش و نامزدش درخواست کمک کرد و بعد روي زمين افتاد. مامور پليس با ديدن اين صحنه سريع درخواست آمبولانس کرد و دقايقي بعد با حضور امدادگران اورژانس در محل، مشخص شد، زن جوان در داخل خودروي تيبا بر اثر شدت خونريزي جانباخته است، اما مرد جوان هنوز نفس مي‌کشيد که او را سريع به بيمارستان منتقل کردند.

با گزارش ماجرا به بازپرس جنايي کرج، او همراه تيمي از کارآگاهان پليسي آگاهي البرز در محل قتل حاضر و تحقيقات براي رازگشايي از اين جنايت آغاز شد. بررسي‌ها نشان داد، زن جوان بر اثر اصابت ضربه‌هاي چاقو به پشت کمرش و خونريزي شديد جانباخته است.
آثار خون در داخل خودرو و روي صندلي‌هاي جلو نشان مي‌داد، درگيري مرگبار در داخل خودرو رخ داده و مقتول قدرت مقاومت نداشته است. با بررسي خودرو، جسد به پزشکي قانوني منتقل و تيم جنايي راهي بيمارستان شدند تا وضعيت مرد جوان را بررسي کنند.
مرد 30 ساله به نام شروين که با تلاش پزشکان از مرگ نجات پيدا کرده بود بعد از بهبود حالش در تشريح ماجرا گفت: من و ليلا چندي قبل عقد کرديم، اما به خاطر مشکلاتي از هم جدا شديم و طلاق گرفتيم. چند روز قبل تصميم گرفتيم مشکلات را حل کنيم و دوباره با هم زير يک سقف برويم. به همين خاطر روز حادثه براي صحبت کردن از تهران به جاده چالوس آمديم. در کنار جاده توقف کرده و در حال صحبت بوديم که مرد موتورسواري مقابل خودروي ما توقف کرد و به سمت من آمد و با تهديد چاقو موبايلم را خواست. در برابرش مقاومت کردم که ابتدا مرا با چاقو زد و بعد سراغ نامزدم رفت و او را هم با چاقو مجروح کرد و گريخت. به‌سختي تا مقابل ايستگاه پليس رانندگي کردم و ماجرا را گزارش کردم.

پس از اين اظهارات ماموران به بررسي دوباره صحنه درگيري پرداخته، اما متوجه شدند در آن زمان موتوري از آن منطقه عبور نکرده و اظهارات مرد جوان با واقعيت صحنه جرم همخواني ندارد به همين خاطر بعد از مرخص شدن شروين از بيمارستان او دوباره به پليس آگاهي منتقل شد و تحت بازجويي قرار گرفت. مرد جوان اين بار هم ادعاهاي قبلي را تکرار کرد، اما وقتي با دلايل پليسي رو‌به‌رو شد به قتل اعتراف کرد و گفت: من عاشق ليلا بودم و زندگي بدون او برايم سخت بود. به همين خاطر بعد از جدايي دوباره سمت او رفتم، اما فکر اين‌که او با مرد ديگري هم ارتباط دارد عذابم مي‌داد. همين سوء‌ظن باعث شد روزحادثه تصميم بگيرم با ليلا صحبت کنم. او وقتي حرف‌هايم را شنيد، گفت اشتباه مي‌کنم و اين يک سوء‌ظن است. نمي‌دانم چرا در يک لحظه کنترلم را از دست دادم و سر او را به سمت پايين کشيدم و با چاقو به پشت او چند ضربه زدم. وقتي به خودم آمدم که دير شده بود. تنها راهي که به ذهنم رسيد خودزني بود. با چاقو ضرباتي به بدنم وارد کردم و بعد هم سناريوي دزدي موبايل را طراحي کردم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar