نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب در خودرو

منبع
مهر
بروزرسانی
نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب در خودرو

مهر/ رئيس پليس پايتخت از راه حلي براي افرادي که به پيامک کشف حجاب طرح ناظر اعتراض دارند خبر داد و گفت: کشف حجاب در خودرو را ماموران ما ثبت مي کنند.

سردار حسين رحيمي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه برخي از مردم ادعا مي‌کنند براي آنها پيامک طرح ناظر آمده اما خودروي آنها در محوري که در آن پيامک گفته شده و يا در جايي که به آنها اعلام شده، نبودند. اين افراد بايد چه کنند؟ اظهار داشت: افرادي که پيامک کشف حجاب در خودرو برايشان ارسال مي‌شود بايد به مراکز پليس مراجعه کنند، حال امکان دارد برخي افراد اعتراض داشته باشند و بگويند اين پيامک به اشتباه براي ما ارسال شده است که در اين صورت آنها بايد به پليس امنيت اخلاقي و يا کلانتري‌ها مراجعه کنند و فرم اعتراض را پر کنند.

وي افزود: در مراکز پليس وقتي که مراجعه کننده به اين پيامک اعتراض داشته باشند بلافاصله يک فرم دريافت مي‌کند و مراجعه کننده دليل اعتراض خود را بر فرم مي‌نويسد.
رحيمي گفت: ما اگر مدرکي مبني بر صحت پيامک در سامانه خودمان پيدا کنيم به آن فرد ارائه مي‌دهيم در غير اين صورت مصداق ما ادعاي فرد است و براي او رفع سوءسابقه ثبت مي‌کنيم.
وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه اين تخلفات از طريق دوربين‌ها ثبت مي‌شود يا مأموران؟ گفت: اين تخلفات به صورت دستي توسط مأمورين ما ثبت مي‌شوند و دوربين‌ها تخلفات منجر به پيامک طرح ناظر را رصد نمي‌کنند.
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره