مهر/ فرمانده قرارگاه عملياتي ستاد ملي مبارزه با کرونا، به تشريح محدوديت هاي جديد کرونايي پرداخت.

عبدالرضا رحماني فضلي، عصر دوشنبه در حاشيه نشست مشترک استانداران و روساي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور، گفت: از روز سه شنبه ۲۰ آبان ۹۹ با تقسيم‌بندي محلات در استان کرمانشاه و با همکاري بسيج، شهرداري‌ها، فرمانداري‌ها، بهداشت، هلال احمر، مساجد و مردم محلات اقدام به غربالگري عمومي خواهيم کرد. در اين طرح به دنبال کاهش مبتلايان و ميزان ورودي به بيمارستان‌ها هستيم.
وي ضمن تاکيد بر اينکه از مردم مي‌خواهيم مراقب خودشان باشند، افزود: طبق گزارش ارائه شده در اين جلسه بحث رعايت نکات بهداشتي و انضباط اجتماعي که طي هفته گذشته به ۴۶ درصد رسيده بود به ۷۰ درصد رسيده است.
فرمانده قرارگاه عملياتي مبارزه با کرونا، ادامه داد: از روز سه شنبه طرح اعمال محدوديت در شهرهاي جديد شروع مي‌شود و ساعات کار مشاغل به جز مشاغل سطح يک از ساعت ۱۸ ممنوع خواهد شد.
وي افزود: محدوديت تردد خودروهاي شخصي بعد از ساعت ۲۱ را بررسي کرديم و ابعاد قضيه ديده شد. اين طرح را به ستاد ارائه مي‌دهيم و هر تصميمي که ستاد اتخاذ کند اجرا خواهيم کرد.
رحماني‌فضلي تاکيد کرد: براي ما سخت است که روزانه آمار فوتي و ابتلا را داشته باشيم و همه متاثر مي‌شويم و براي هيچ کس خوشايند نيست. تلاش مي‌کنيم تمام دانش و تجربيات جهاني را پاي کار بياوريم تا بر اين مشکل غلبه کنيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar