ايسنا/ فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: با تلاش شبانه روزي و اقدامات متعدد عملياتي سارقان مسلح ۳ کيلوگرم طلا شناسايي و دستگير شدند.

سردار خليل واعظي در شرح جزئيات اين عمليات پليس گفت: ساعت ۱۲ شب ۳۰ ارديبهشت ماه سال جاري سارقان مسلح در جاده برازجان به دالکي به خودرو طلافروشان حمله و سه کيلو طلا به سرقت مي‌برند.
وي افزود: با حضور کارشناسان کشف جرم پليس آگاهي دشتستان مشخص شد ۳ نفر خريداران دوره گرد طلا، سه کيلوگرم طلا از بازار بوشهر خريد و در حين انتقال به اصفهان مورد حمله مسلحانه سارقان قرار گرفته اند.
به گفته سردار واعظي سارقان حرفه‌اي که مالباختگان را از بوشهر تعقيب کرده بودند پس از سرقت طلا خودرو مورد استفاده خودرا در آبپخش آتش زده و متواري مي شوند.
وي اظهار کرد: تيمي مجرب از کارآگاهان کشف جرم پليس آگاهي دشتستان با ترسيم سناريو هاي متعدد و پيگيري هاي چندجانبه موفق به شناسايي هويت ۳ نفر اعضاي متواري اين باند سرقت شدند که در مخفيگاه زندگي مي کردند.
فرمانده انتظامي بوشهر با بيان اينکه تمرکز بر شناسايي مخفيگاه متهمان منجر به شناسايي اين مخفيگاه گرديد عنوان کرد: با اعزام کارآگاهان دشتستان به شهر شيراز هر ۳ متهم با همکاري پليس شيراز در مخفيگاهشان دستگير و به برازجان منتقل شدند.
وي تصريح کرد: سارقان دستگير شده ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه سه کيلو طلا در جاده برازجان به يک فقره سرقت مسلحانه به همين شيوه در يکي از شهرهاي استان همجوار نيز اعتراف کردند که تحقيقات تکميلي در اين زمينه ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar