شرق/ رئیس پلیس فتای شرق استان تهران از شناسایی و دستگیری منتشرکننده استوری توهین‌آمیز در فضای مجازی خبر داد و گفت: هدف متهم انتقام‌جویی از عروس خانواده در فضای اینستاگرام بود.

سرهنگ رضا ملوکی در تشریح این پرونده گفت: با شکایت یکی از شهروندان که مدعی انتشار تصاویر شخصی‌اش به همراه مطالب توهین‌آمیز در یکی از شبکه‌های اجتماعی بود، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با اقدامات تخصصی، فنی ‌و مهندسی کارشناسان پلیس فتا، متهم که از بستگان نزدیک شاکی بود، شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی به اداره پلیس منتقل شد. سرهنگ ملوکی ادامه داد: متهم در ابتدا منکر تهدید و ایجاد مزاحمت برای شاکی پرونده شد که در نهایت پس از مشاهده ادله غیرقابل‌انکار جرم، لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از انجام این عمل مجرمانه را انتقام‌جویی از همسر سابق برادرش عنوان کرد.

رئیس پلیس فتای شرق استان تهران گفت: امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی محلی برای تسویه‌حساب شخصی و انتقام‌گیری به‌ وسیله تهدید و فحاشی شده است که متأسفانه شاهد این حرکت ناپسند توسط بسیاری از اشخاص برای تخریب طرف مقابل هستیم. رئیس پلیس فتای شرق استان تهران با بیان اینکه پلیس فتا با هرگونه فعالیت سوء و هنجارشکن برخورد کرده و در این خصوص هیچ‌گونه ملایمتی نخواهد داشت، از هم‌وطنان خواست در صورت مواجهه با هر نوع مشکلی می‌توانند با مراجعه به به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir درخواست خود را ثبت کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar