مهر/ سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حریق مخزن ۳ هزار لیتری مواد نفتی در جاده ورامین خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر مصدوم شد.

سید جلال ملکی از حریق یک کارگاه مواد نفتی و پارافین در جنوب تهران خبر داد و اظهار داشت: این حادثه ساعت ۹ صبح امروز در یک کارگاه تولید مواد نفتی به ویژه روغن و پارافین در جاده ورامین، محله قلعه نو، شهرک عشق آباد رخ داد.
ملکی با اشاره به اینکه پس از اطلاع حادثه به سامانه ۱۲۵ نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند گفت: پس از اطلاع دو ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای حامل کف به محل حادثه که کارگاهی به وسعت حدود ۲ هزار متر مربع بود اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در این کارگاه ۲ مخزن حامل مواد نفتی نگه داری می‌شد که یکی از این مخازن به ظرفیت ۳ هزار و ۵۰۰ لیتر که مواد نفتی و قابل اشتعال در آن وجود داشت به دلایل نامشخص به یکباره دچار آتش سوزی شده بود.
وی با اشاره به حریق یک دستگاه خودروی نیسان در این حادثه عنوان داشت: در این حادثه کارگری که در این کارگاه حضور داشت از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar