ايلنا/ رئيس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي تهران بزرگ از شناسايي و دستگيري ۲ شرور سابقه دار که در محله کن ايجاد رعب و وحشت کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ «سعيد راستي» رئيس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي تهران بزرگ درباره جزييات دستگيري دو نفر از اراذل و اوباش سابقه دار گفت: اين‌ها اراذل و اوباشي هستند که در منطقه کن و غرب تهران با اسلحه جنگي که از آن‌ها کشف شده است، ايجاد رعب و وحشت کرده بودند. 

وي با بيان اينکه اين افراد پس از تخريب يک واحد صنفي به سمت شهرستان پرند متواري مي‌شوند، ادامه داد: در تحقيقات اوليه مشخص شد، عاملان درگيري در هر دو محله از افراد شرور سابقه دار غرب تهران هستند که به علت اختلاف شخصي با چند نفر از ساکنان محل، دست به رفتار مجرمانه زده اند. 

رئيس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي تهران بزرگ تصريح کرد: اين افراد پس از کار اطلاعاتي و عملياتي شناسايي و دستگير مي‌شوند. اسلحه اين افراد نيز در مخفيگاهي در شهريار کشف و ضبط شده است. 

سرهنگ راستي تصريح کرد: متهمان در بازجوئي‌هاي پليسي به جرم ارتکابي اعتراف و پس از معرفي به مرجع قضائي با دستور قضائي روانه زندان شدند. 

وي با بيان اينکه اين افراد دو شاکي خصوصي نيز دارند، خاطرنشان کرد: اين افراد سابقه دار بوده و يکي از آن‌ها داراي ۵ فقره سابقه شرارت و ديگري داراي ۴ فقره سابقه شرارت هستند. اين افراد شرارت‌هاي متعددي از سال‌هاي قبل داشته اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar