میزان/ رییس اداره تصادفات پلیس پایتخت از فوت یک عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده پژو در محل حادثه خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی گفت:در ساعت ۱۵:۳۰ عصر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی فوت عابر پیاده در محدوده آزادگان به غرب لاین کندرو قبل از پل تندگویان بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند. 
 
رییس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه عدم توجه به جلو نیز در این حادثه مزید بر شده، گفت: سرعت زیاد و عدم توجه به جلو راننده پژو باعث شده تا راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و با عابر پیاده به شدت برخورد می‌نماید.
 
وی افزود: پس از این برخورد شدید و پرت شدن عابر در سطح سواره رو، سواری سمندی که در آن محدوده در حال تردد بوده مجدد با این عابر پیاده برخورد کرده و باعث فوت این رهگذر می‌گردد. 
 
مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیک بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت.
 
این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می‌بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همرا ممنوع می‌باشد و رانندگان گرامی کاملاً باید به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.
 
مومنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar