فارس/ رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي از هزينه‌کرد ۲۵۰۰ ميليارد توماني بنياد مستضعفان در مقابله با کرونا خبر داد.

سيد پرويز فتاح در مراسم بزرگترين پروژه محروميت زدايي بنياد مستضعفان ضمن گرامي داشت ياد امام شهيدان و مستضعفان و شهدا اظهار داشت: انقلاب امام و دهه فجر براي محرومان رقم خورده است و بر ما واجب است خادم اين طيف باشيم.
وي اظهار داشت: در مکتب امام همه پيروزي‌ها با حضور مردم بوده است و در چند سال اخير مردم در برابر تحريم‌ها مقاومت کردند و با مديريت رهبر انقلاب امروز دشمن رو به زوال است.
فتاح تصريح کرد: استقامت رهبر و مقاومت مردم ما را از پيچ‌هاي تاريخي عبور داده، بيشترين فشار روي اقشار ضعيف بوده و تلاشش ما بر اين است که به داد محرومان برسيم.
رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي تصريح کرد: اقدامات بنياد براي توليد کالاي ايراني و در جهت اقتصاد مقاومتي چشمگير بوده است و هيچ کاري را معطل خارجي‌ها و برداشتن تحريم‌ها نگذاشتيم.
فتاح گفت: بنياد از لحاظ ساختاري در حال کوچکتر شدن است، ۳۵ شرکت ما در بورس فعال است يعني اينکه ما مردمي‌تر شديم، بنياد معافيت مالياتي ندارد و ما ماليات را پرداخت مي‌کنيم، در بنياد تجمل گرايي نداريم.
وي عنوان کرد: ما نظارت پذيريم، تمام شرکت‌هاي ما حسابرسي شده است، همه اجزاي بنياد در حال نظارت هستند، ما به هيچ وجه جاي دولت را نمي‌گيريم و رقيب بخش خصوصي نيستيم. هماهنگي با مجموعه دولت و سران قوا خوب است و اين وفاق حاصل شده است. چند هزار گروه جهادي به بنياد علوي متصل شده و در حال فعاليت هستند، اسنادي داريم که رژيم پهلوي املاک مردم را غصب کرده بودند که به مردم واگذار مي‌شود املاک مردم به مردم برگردانده مي‌شود.
رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي افزود: بيش از ۲۵۰۰ ميليارد تومان براي حوزه کرونا هزينه کرديم و اين روند ادامه دارد، بيش از ۳۰ هزار ميليارد تومان در شرايط تحريم سرمايه‌گذاري مي‌کنيم که منجر به توسعه کشاورزي و صنايع مي‌شود. قانون بازنشستگي را کاملا اجرا کرديم و از جوانان نيز استفاده مي‌شود.
وي گفت: ترامپ من و شرکت هاي مارا تحريم کرد، به دليل اينکه از اقدامات ما عصباني هستند، به آنها مي‌گوييم از عصبانيت بميريد و ما از تلاش دست نمي‌کشيم.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar