ايرنا/ معصومه ابتکار به گلايه شهره پيراني، همسر شهيد رضايي‌نژاد درباره ابهام يک قانون در فرودگاه‌هاي کشور واکنش نشان داد.

ابتکار با باز نشر توئيت يکي از کاربران با اين عنوان که «گلايه همسر شهيد رضايي نژاد از ابهام يک قانون در فرودگاه‌هاي کشور، همسر شهيد رضايي نژاد نوشته پرواز برگشت از مشهد به تهران، به کانتر مراجعه کردم براي گرفتن کارت پرواز. خانم متصدي گفت دخترتان کدام است؟ نشان دادم. گفت چندساله است گفتم چهارده ساله. گفت بايد نسبت و حضانت شما تاييد شود»

در توئيت خود نوشت:‌ اين مادران براي ايفاي وظايف مادري با مشکل مواجه ميشوند و براي همين موضوع معاونت دو لايحه به دولت داده است.  

وي افزود:‌ اين جريان را به اطلاع وزير کشور و وزير راه و شهرسازي رساندم. اگر نام مادر در کارت ملي درج شود، اين مشکلات پديد نمي آيد. ابتکار نوشت:‌ جايگاه مادر بايد در عمل والا و مورد احترام باشد، نه در حرف و شعار...

ابتکار ششم شهريور ماه نيز در توييتي در پاسخ به ابراز خرسندي يک شهروند از افزوده شدن نام مادرش در مشخصات فرم ثبت نام براي دريافت فلوشيپ نوشت: طي مکاتبه‌اي حدود دو هفته قبل از وزير کشور درخواست کردم همان‌طور که در شناسنامه نام مادر کنار نام پدر آمده است در کارت ملي هم از اين به بعد نام مادر درج شود تا هر ايراني به نام پدر و مادر، هر دو شناخته شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar