آخرین خبر/ روزهای زندگی‌مان با حوادث مختلفی گره خورده است که شاید اطلاع از آن‌ها بتواند ما را در برابر آسیب‌های مشابه آگاه سازند. به همین سبب  هر شب مهم‌ترین اخبار کاشی جامعه را در قالب بسته خبری به شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

مدتی قبل پدر همسرم فوت شد و ارثیه‌ای به او رسید. به همسرم پیشنهاد دادم تا با پول ارثیه خانه بهتری بخریم و او هم قبول کرد. برای خرید خانه من هم مقداری پول گذاشتم و به این ترتیب خانه بهتری خریدیم و در آن ساکن شدیم. همسرم راضی نمی‌شد که بخشی از خانه را به نام من بزند، من هم تصمیم گرفتم... ادام ماجرا را در خبر بالا(بازداشت شوهر به اتهام قتل آتشین همسر) بخوانید.

*****

مرد جنایتکاری که با همسر برادرش اختلاف شد تصیم گرفت به شکل هولناکی از وی انتقام بگیرد طوری که برادرزاده او هم در آتش این خشم درگیر شد. جزئیات داستان را در خبر مربوطه(عموی جنایتکار قصاص شد) بخوانید.

*****

دوستم مهدی از من خواسته بود تا نشانی خانه زوج ثروتمندی را به او بدهم. آن روز هم مقابل خانه دختر مورد علاقه‌ام رفتم و روی یک پله نشستم و خوراکی خوردم و بعد از آن هم رفتم چند ساعت بعد هم... برای آگاهی از چند و چون ماجرا خبر بالا(معمای سرقت مسلحانه از خانه مرد ثروتمند) را مشاهده کنید.

*****

با زن جوانی به نام «افسانه» آشنا شدم و با هم ارتباط برقرار کردیم. او 25 سال بیشتر نداشت  و سابقه دار بود و شیشه و کریستال مصرف می کرد این بود که... جزئیات ماجرا را در خبر مربوطه(همسر صیغه‌ای طعمه‌ای برای دزدی!) بخوانید.به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar