ايران/ همزمان با مرگ مشکوک يک مربي بدنسازي و ادعاي شوهرش مبني بر خودکشي وي، بازپرس جنايي دستور تحقيقات براي رمزگشايي از اين پرونده را آغاز کرد.

اواخر بهمن امسال گزارش حلق‌آويزي زن جواني در يک باشگاه ورزشي در تهران به بازپرس کشيک قتل پايتخت اعلام شد. با اعلام اين خبر تيم جنايي راهي محل شده و جسد زن جوان را که داخل باشگاه ورزشي حلق‌آويز شده بود، پيدا کردند.در بررسي‌هاي اوليه اينطور به‌نظر مي‌رسيد که زن جوان خودکشي کرده است اما خانواده او اين موضوع را رد کرده و گفتند: دخترمان مهوش بسيار سرزنده و شاد و سالم بود و هيچ دليلي براي خودکشي نداشت. او مربي بدنسازي بود و امکان ندارد با روحيه‌اي که داشت دست به خودکشي بزند.

در حالي که خانواده مهوش چنين ادعايي داشتند تيم جنايي در تحقيقات پي بردند که زن جوان از سه ماه قبل با شوهرش اختلاف داشته و جدا از هم زندگي مي‌کردند. بدين ترتيب شوهر مهوش به دستور بازپرس مصطفي واحدي براي تحقيقات احضار شد. مرد جوان گفت: 3 سال قبل خيلي اتفاقي با همسرم آشنا شده و بعد از مدتي ازدواج کرديم. مهوش کمي عصبي بود. حتي يکبار با چاقو به من حمله کرد و يکبار هم با سيم برق مي‌خواست خفه‌ام کند. من که جانم را در خطر مي‌ديدم سه ماه قبل بعد از آخرين دعوا خانه را ترک کرده و به خانه مادرم رفتم.

او ادامه داد: در اين مدت از او بي‌خبر بودم تا اينکه بعد از سه ماه مهوش با من تماس گرفت و اصرار کرد او را ببينم. مي‌گفت اگر مرا نبيند دست به خودکشي مي‌زند. با اينکه قلبا به اين ديدار راضي نبودم اما طبق خواسته مهوش به ديدارش آمدم.او به من گفت به باشگاه بيا. به‌خاطر کرونا باشگاه خلوت بود و کسي به آنجا نمي‌رفت وقتي به باشگاه رسيدم با جسد حلق‌آويز او مواجه شدم.به‌دستور بازپرس شعبه يازدهم دادسراي امور جنايي پايتخت تحقيقات براي رازگشايي از مرگ مرموز زن جوان ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar