مهر/ معاون درمان وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: تاکنون ۳۲۰ هزار نفر از گروه‌هاي درماني و بهداشتي در سطح کشور عليه ويروس کرونا واکسينه شده‌اند.
قاسم جان‌بابايي صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازديد صورت گرفته از بيمارستان‌هاي بوشهر اظهار داشت: در راستاي توسعه زيرساخت‌هاي درماني در استان بوشهر تلاش‌هاي خوبي صورت گرفته و طرح‌هاي مهمي اجرا و به بهره‌برداري رسيده است.

وي يکي از طرح‌هاي مهم درماني در استان را بيمارستان شهداي هسته‌اي بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: اين بيمارستان با همکاري وزارت بهداشت، استانداري بوشهر و سازمان انرژي اتمي به‌صورت مشترک ساخته شده است.

معاون وزير بهداشت با اشاره به تکميل فضاي فيزيکي بيمارستان شهداي هسته‌اي بوشهر، تصريح کرد: وزارت بهداشت نسبت به تأمين تجهيزات مورد نياز بيمارستان اقدام کرده است ولي بخش تأسيسات و بخشي از هوا رسان بايد تکميل شود.

وي با اشاره به قابل استفاده بودن بيش از نيمي از بيمارستان شهداي هسته‌اي بوشهر افزود: اين ظرفيت را براي بيماران کرونا در نظر گرفته‌ايم و به‌زودي کمک مي‌کنيم که مانده فضاي فيزيکي هم راه‌اندازي شود.

جان‌بابايي از واکسينه‌شدن ۳۲۰ هزار تن از گروه‌هاي درماني و بهداشتي عليه کرونا خبر داد و اضافه کرد: ۱۶۰ هزار نفر از گروه‌هاي درماني و ۱۶۰ هزار نفر از گروه‌هاي بهداشتي عليه کرونا واکسينه شدند.

وي به روند افزايشي ابتلاء و بستري کرونا در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: قابل پيش‌بيني بود که اگر دستورالعمل‌ها رعايت نشود چنين وضعيتي را در استان بوشهر شاهد باشيم و شاهد افزايش سه برابري بيماران سرپايي و بستري در استان هستيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar