تسنيم/ فرمانده انتظامي بندرانزلي از شناسايي يک شرکت هرمي در اين شهرستان خبر داد و گفت: ۱۱ تن از اعضاي اين شرکت هرمي دستگير شدند.
سرهنگ ‌سيد جعفر جوانمردي‌ با بيان اينکه فعاليت در قالب شرکت‌هاي هرمي مانع رشد و شکوفايي اقتصادي شده و ريشه و انگيزه توليد را از بين مي‌برد، اظهار داشت: فعاليت اينگونه شرکت‌ها هيچ گونه وجهه قانوني ندارد.
وي افزود: در پي دريافت خبري مبني بر فعاليت اعضاي يک شرکت هرمي در شهرستان بندرانزلي، بررسي موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.
فرمانده انتظامي شهرستان بندرانزلي، گفت: با تحقيقات به عمل آمده صحت موضوع براي پليس محرز شد و محل فعاليت اعضاي اين باند در يک باب منزل مسکوني شناسايي شد.
اين مقام انتظامي با بيان اينکه ماموران کلانتري 11 بندرانزلي با هماهنگي قضائي به محل مورد نظر اعزام شده و 11 نفر از اعضاي اين شرکت هرمي را دستگير کردند، تصريح داشت: متهمان از استان‌هاي گيلان، گلستان، سيستان و بلوچستان، يزد و ايلام بودند که براي ايجاد هماهنگي و برنامه‌ريزي براي جذب اعضاي جديد اين نشست را برگزار کرده بودند.
سرهنگ جوانمردي در پايان با بيان اينکه متهمان با تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند، خاطرنشان کرد: عليرغم هشدارهاي مستمر پليس و تلاش براي آشکارسازي ماهيت مجرمانه اينگونه شرکت‌ها، هنوز شاهد فريب جواناني هستيم که دارايي خود را در شرکت‌هاي هرمي نابود مي کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar