ايرنا/ متهم به کودک آزاري در داورزن اين استان با قرار قانوني متناسب روانه زندان شد.
محمد دهنوي، رييس کل دادگستري خراسان رضوي گفت: متعاقب انتشار تصاوير يک مورد کودک آزاري در فضاي مجازي ،اقدامات قانوني لازم از سوي مقامات قضايي آغاز و متهم پس از شناسايي توسط پليس فتا دستگير و در اختيار مرجع قضايي قرار گرفت.

وي ادامه داد: تحقيقات در اين زمينه با جديت انجام و متهم با قرار قانوني متناسب روانه زندان شد.
درچند روز اخير تصاويري مبني بر کودک آزاري در فضاي مجازي منتشر شد که در آن فردي از يک کودک مي خواست به تيم ورزشي مورد علاقه اش توهين کند و به دنبال مقاومت کودک، متهم اقدام به تهديد و آزار کودک با چاقو کرده بود.
تقدير همسر يک جانباز از اقدام اخير دادسراي مشهد در زمينه چهارشنبه آخرسال
روابط عمومي و ارتباطات دادگستري خراسان رضوي همچنين روز شنبه گزارش داد: همسر يک جانباز اعصاب و روان و جمعي از اهالي يکي از مناطق مشهد از اقدام اخير معاونت اموراجتماعي، حقوق عامه و پيشگيري از جرم دادسراي عمومي و انقلاب مرکز خراسان رضوي در زمينه آگاهي بخشي به متهمان وقايع چهارشنبه پايان سال و پيشگيري از حوادث و وقايع ناگوار براي مردم، قدرداني کرد.
براساس اين گزارش همسر يک جانباز اعصاب و روان ضمن اعتراض به اقدامات برخي در چهارشنبه آخر سال که موجب سلب آرامش و آسايش مردم‌ مي‌شود گفت: ما جانباز اعصاب و روان داريم و هر سال خيلي اذيت مي شويم، از خانواده ها خواهش مي کنيم اجازه ندهند فرزندانشان مبادرت به اقدامات خطرآفرين و آزار دهنده کنند.
يکي ديگر از شهروندان نيز گفت: بوي باروت و صداهاي مهيب در اين ايام، ميدان جنگ را برايم تداعي مي کند لذا از اقدامات دستگاه قضايي تشکر مي کنيم.
وي افزود: در اين منطقه ۲۰ سال است که زمين هايي رها شده اند و براي ساماندهي آن هرچه مراجعه مي کنيم مسوولان ذيربط پاسخگويي نمي کنند من مشکل تنفسي دارم و نمي توانم نفس بکشم.
معاونت امور اجتماعي، دفاع از حقوق عامه و پيشگيري از وقوع جرم دادسراي عمومي و انقلاب مرکز خراسان رضوي چندي پيش تعدادي از متهمان حوادث چهارشنبه آخر سال ۹۹ را به يکي از مناطق مشهد فراخواند تا از نزديک آثار مخرب برجاي مانده از اقدامات خود را از جمله بر روي ديوارها و تاسيسات مشاهده کرده و اعتراضات مردمي نسبت به رفتارهاي هنجارشکنانه خود را بدون واسطه و از زبان اهالي محل بشنوند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar