فارس/ واکنش‌ها به واکسن‌خواري سهميه پاکبانان در سمنان همچنان با قدرت در فضاي مجازي و رسانه‌ها ادامه دارد و دانشگاه علوم پزشکي سمنان اعلام کرده است که موضوع را بررسي مي‌کنيم!

پيگيري‌ها از ستاد مديريت مقابله با کرونا در استان سمنان، تصريح دارد که هيچ سهميه‌اي غير از پاکبانان براي سازمان مديريت پسماند يا شهرداري سمنان تا امروز اختصاص نيافته است.

برخي‌ها از تيم رسانه‌اي يک جريان خاص، در پي تزريق واکسن به مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري سمنان و يک نيروي اداري ديگر، در حال القاي اين مطلب هستند که اين افراد در فهرست سهميه واکسن طبق بخشنامه‌ها قرار داشته‌اند؛ امري که مسؤولان ذي‌ربط آن را رد مي‌کنند.

زهرا مهديان، مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان هم گفت: موضوع استفاده مدير سازمان پسماند شهرداري سمنان و رئيس دفتر وي از واکسن کروناي سهميه پاکبانان بررسي مي‌شود.

او گفت: واکسن اختصاص‌يافته فقط مختص پاکبانان بوده و دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان اين سهميه را بر اساس ليست ارائه‌شده از طرف شهرداري سمنان توزيع کرده است.

مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان گفت: تاکنون گزارشي در خصوص استفاده اين دو نفر از واکسن سهميه پاکبانان به دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان ارائه نشده ولي با اين حال، اين موضوع در حال بررسي است و کارشناسان در حال تطبيق ليست ارسالي شهرداري و افراد دريافت‌کننده واکسن کرونا هستند.

مهديان گفت: دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان در صورت تأييد صحت اين موضوع، مسأله را اطلاع‌رساني خواهد کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar