تسنيم/ پرونده آلودگي پساب پتروشيمي لردگان که منجر به تلف شدن چندين تن ماهي در شيلات‌هاي اين شهر شد، اکنون در مراجع قضايي در حال رسيدگي است، آلودگي اين پساب چندمين بار است که اتفاق مي‌افتد.
چندي پيش انتشار خبري مبني بر تلف شدن چندين تن ماهي در شيلات به دليل آلودگي ناشي از پساب پتروشيمي لردگان، موجب شد تا بار ديگر موضوع آلودگي پساب اين پتروشيمي يادآوري شود.
اکنون پرونده در مراجع قضايي است و اين امر گواه مطلوبي براي اهميت دادن به آلودگي اين پتروشيمي‌ها دارد تا در آينده نه چندان دور شاهد فجايع محيط زيستي ديگر نباشيم که البته در ابتدا و از همان آغاز تصميم براي راه‌اندازي بايد فکري به حال اين روز مي‌شد که نشده تا خساراتي مشاهده شود و بعد هم شايد به رسم هميشگي آن خسارت انکار يا فراموش شود.
سعيد صالحي، فرماندار شهرستان لردگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنيم در  شهرکرد ، اظهار داشت: پرونده به دادگستري رفته و در حال پيگيري و بررسي است تا منجر به راي شود.
وي افزود: آنچه قاضي دادگستري تصميم گيرد براساس مدارک و جوابيه کارشناسي خواهد بود.ما پيگيري لازم را انجام داديم و جواب آزمايشات را در اختيار مقام قضايي قرار داديم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar