ايسنا/ سرگرد "فريبرز کهريزي"، سروان "سعيد خالوندي" و ستوانيکم "کيوان آريانا" نيروهاي يک کلانتري هستند که در اقدامي زيبا و خيرخواهانه وسايل کار يکي از شهروندان کرمانشاهي که چندي پيش مورد سرقت قرار گرفته بود را با هزينه شخصي براي او خريداري کردند.

عليرضا دليري فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: چند روز پيش يکي از شهروندان با مراجعه به کلانتري 17 بعثت عنوان کرد وسايل کار جوشکاري‌اش که تنها محل درآمد او و خانواده اش بوده به سرقت رفته است.

وي ادامه داد: با دريافت اين گزارش ماموران تحقيقات خود را براي شناسايي سارق يا سارقان و بازپس گيري وسايل جوشکاري اين شهروند سالخورده آغاز کردند، اما متاسفانه نتيجه اي حاصل نشد.

دليري تصريح کرد: در اين ميان مالباخته بصورت مداوم پيگير بوده و هر بار اين موضوع را مطرح کرده که پس از سرقت وسايل، کار و زندگي براي او و اعضاي خانواده اش سخت شده و ماموران که پس از مدتي جستجو به نتيجه نرسيدند تصميم گرفتند در روزهاي پاياني ماه مبارک رمضان دست به اقدامي خداپسندانه بزنند.

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه گفت: با توجه به اينکه سه همکار خير و وظيفه شناس ما در کلانتري بعثت به نام هاي سرگرد "فريبرز کهريزي"، سروان "سعيد خالوندي" و ستوانيکم "کيوان آريانا" در جريان پرونده قرار داشتند پس از مشورت با هم تصميم به خريداري وسايل کار براي اين شخص که از نظر مالي در تنگنا قرار داشت، مي گيرند.

وي تصريح کرد: اين سه همکار مومن و خير هزينه خريد يک دستگاه موتورجوش، يک دستگاه اره آهن بر برقي، ترانس برق، فرغون و ... که جزو وسايل کار اين جوشکار سيار بوده را تامين و پس از دعوت از مالباخته، اين وسايل را به شکل محترمانه اي که شان و کرامت وي حفظ شود، به او تحويل دادند.

دليري با اشاره به خرسندي فرد مالباخته از اقدام خيرخواهانه و خداپسندانه ماموران کلانتري 17 بعثت کرمانشاه، تصريح کرد: پليس بارها ثابت کرده که خدمتگذار واقعي مردم است و براي شادي دل آنها از هيچ تلاشي فروگذار نمي کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar