رکنا/ صدرا نارويي کودک خردسال در درگيري پليس با خانواده اش با گلوله پليس به کام مرگ فرو رفت.
ماجراي تيراندازي پليس به کودک ايرانشهري با واکنش پليس روبرو شد و پليس در خصوص اين تيراندازي مرگبار توضيح داد.
سرهنگ حسن کيخا فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر گفت: ساعت ۱۲:۵۰ ظهر ديروز، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر و يگان امداد شهرستان هنگام کنترل خودروهاي عبوري در ايست و بازرسي "ارتش" در ميدان امام حسين(ع) ايرانشهر، خروجي شهرستان بمپور به يک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک مي‌شوند و با علائم هشداردهنده به راننده خودرو دستور ايست مي‌دهند.
فرار از ايست بازرسي پليس
وي افزود: راننده ابتدا از سرعت خودرو کاسته و وانمود مي‌کند قصد متوقف ساختن خودرو را دارد ولي به ناگهان با سرعت هر چه تمام يکي از مأموران انتظامي مستقر در محل را زير کرده و به سمت روستاي محمدان متواري مي‌شود.
فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر تصريح کرد: بلافاصله مأموران براي متوقف ساختن خودرو آن را تعقيب مي‌کنند که در همين حين يکي از سرنشينان خودرو پژو پارس با سلاح کلاش اقدام به شليک به سمت خودرو پليس مي کند و در پي تيراندازي هاي مکرر به سمت خودرو انتظامي، مأموران با رعايت قانون بکارگيري سلاح اقدام به تيراندازي به سمت خودرو فراري مي کنند.
سرهنگ کيخا افزود: در نهايت خودرو پژو پارس، در ورودي روستاي محمدان متوقف و ازدحام جمعيت در اطراف خودرو شکل مي گيرد که با توجه به شلوغي محل ۲ سرنشين مرد خودرو که مسلح نيز بودند از محل متواري مي شوند.
وي بيان داشت: با بررسي مأموران مشخص شد يک کودک خردسال به نام صدرا نارويي و يک زن ميانسال در صندلي عقب خودرو فراري بوده اند که متأسفانه بر اثر اين تيراندازي ها کودک خردسال مجروح و به مراکز درماني منتقل شد که تلاش تيم پزشکي براي نجات جان او بي نتيجه مانده و کودک در بيمارستان فوت مي کند.
به گزارش پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر خاطرنشان کرد: تلاش پليس براي دستگيري سرنشينان متواري و مسلح خودرو ادامه دارد.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar