رکنا/ معلمي که موي دانش آموز را کشيد موجب خونريزي شديد او شد.
يک معلم ابتدايي در چين پس از آنکه براي تنبيه اقدام به کشيدن موي يک دانش آموز کرد بازداشت شد. اين معلم که هويتش «چانگ» اعلام شده اقدام به تنبيه دانش آموز ۹ ساله‌اي با نام «يوآن» کرده بود.
 پس از اين حادثه اين کودک دچار خونريزي شديد داخلي و همچنين ورم سر شد. گفته مي‌شود حمله خشونت آميز اين معلم موجب جدا شدن پوست سر و جمجمه کودک از هم شده و خونريزي بخشي از مغز وي را پر کرد. به گزارش يکي از رسانه‌هاي محلي چين، پزشکان پس از انجام هفت عمل جراحي جداگانه، بيش از يک ليتر خون جمع شده در مغز اين کودک را تخليه کردند.
معلم خشن موي شاگردانش را مي کشيد
اين حادثه در تاريخ ۵ مارس و در يکي از مدارس ابتدايي شينهوا در استان هنان چين رخ داده بود. گفته مي‌شود که يوان در سر کلاس با دو دانش آموز ديگر مشغول صحبت بود که با اين تنبيه وحشتناک مواجه شد. گفته مي‌شود اين معلم، براي تنبيه دانش آموزان پسر را با گرفتن مو‌هاي آن‌ها از جاي خود بلند کرده و به جلوي کلاس منتقل مي‌کرد.
مادر اين کودک به رسانه‌هاي محلي گفت: «موي سر فرزندم کوتاه است. وقتي اين معلم بار اول مويش را کشيد او به سمت عقب رفت و معلمش احتمالا فکر مي‌کرد او مي‌خواهد مقابله کند و به همين دليل يک بار ديگر اين کار را انجام داد.»

خونريزي داخلي کودک چيني در اثر تنبيه بدني
بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي اين کودک پس از بازگشت سرگيجه و تهوع داشت و صبح روز بعد مادرش متوجه شد که سر فرزندش متورم شده است. مادر کودک پس از تماس با معلم کودک متوجه شد که او فرزندش را به صورت فيزيکي تنبيه کرده است. دو روز بعد اين کودک در حالي که نيمي از سرش متورم شده بود به بيمارستان منتقل و پزشکان متوجه خونريزي شديد داخلي کودک شدند.
گفتني است؛ پس از سه هفته درمان اين کودک از بيمارستان مرخص و روند بهبودي وي در خانه ادامه دارد.

 


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar