ایران/ 3مرد زورگیر که با حمله به یک عکاس جوان وی را با 20 ضربه چاقو تا یک قدمی مرگ کشاندند، از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفتند.

بامداد پنجشنبه 13 خرداد محمد دلکش، عکاس آژانس عکس تهران برای انجام مأموریت و شرکت در یک برنامه خبری از میدان آزادی تهران سوار یک خودرو مسافربر شد تا به رامسر برود اما دقایقی بعد راننده ناگهان تغییر مسیر داد و به سمت جاده ساوه رفت.

وقتی عکاس جوان اعتراض کرد، با چاقو به وی حمله کرده و در حالی که 20 ضربه چاقو به او زدند دوربین، تجهیزات عکاسی، لپ تاپ و 2 دستگاه تلفن همراهش را سرقت کرده و بدن نیمه جان او را در کنار جاده از خودرو  بیرون انداختند.

پس از این حادثه وی با کمک مردم به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. در این رابطه انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران با صدور بیانیه‌ای، خواستار شناسایی و دستگیری متهمان شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این انجمن ضمن ابراز تأسف از این حادثه، از مقامات انتظامی استان انتظار دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ورود و پیگیری این حادثه، عاملان حمله وحشتناک را شناسایی و دستگیر کنند چرا که کوتاهی  در این موارد، متجاوزان و دزدان را جسورتر خواهد کرد و همراهی و پیگیری ارگان‌های ذیربط امنیتی و انتظامی کشور می‌تواند تا حدود زیادی از تکرار این حوادث ناگوار جلوگیری کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar