باشگاه خبرنگاران/ ماجرای درگیری چند جوان و تخریب به یکدستگاه خودروی لاکچری در شهرستان عباس آباد به زندان ختم شد.
تصاویر تاسف برانگیزی از حمله چند نفر به سرنشین یکدستگاه خودروی اپتیما روز ۱۴ خرداد در فضای مجازی منتشر و از آن به عنوان تصادف ساختگی توسط اراذل و اوباش در مازندران و ضرب شتم صاحب خودرو یاد شد.
در تصویر منتشر شده به نظر می‌رسد تعدادی جوان جلوی حرکت یک دستگاه خودرو با دو سرنشین را در خیابان می‌گیرند و سپس به صاحب خودرو وسرنشین آن که عصا در دست دارد حمله می‌کنند یکی از این افراد نیز با رفتن روی خودرو و وارد کردن ضربات محکم خسارت جدی به این خودرو وارد می‌کند.
سرهنگ ساداتی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: درگیری چند جوان و تخریب یک دستگاه خودرو در شهرستان عباس آباد اتفاق افتاده بود.
او از دستگیری عوامل نزاع و درگیری خبر داد و افزود: متهمان بلافاصله بعد از ارتکاب این جرم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.
تصادف علت درگیری بود
روابط عمومی دادگستری استان مازندران در شرح این اتفاق اعلام کرد: در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۷ در پی یک فقره تصادف خسارتی مابین دو خودرو در شهرستان عباس آباد و متواری شدن یکی از خودرو‌ها از محل حادثه و بعد از تعقیب و گریز در سطح شهر، خودرو متواری در محل سکونت خود متوقف و طرفین این حادثه به همراه احدی از سرنشینان و حاضرین در محل با یکدیگر درگیر که منجر به ضرب و جرح و ایراد خسارت به یکی از خودرو‌ها گردید.
بر اساس این گزارش با ورود به موقع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد و صدور دستورات لازم قضایی متهمین پرونده با اقدام بموقع ضابط قضایی علیرغم متواری شدن؛ دستگیر و هم اکنون تحت قرار مناسب کیفری بوده و خودرو‌ها نیز به پارکینگ منتقل شد.
لازم به ذکر است دستگاه قضایی با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی و برهم زنندگان آرامش شهروندان عزیز برابر قوانین برخورد لازم و قاطع قانونی را خواهد داشت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar