شرق/ دو برادر که 24 فقره سرقت از مغازه‌ها و پشت‌بام منازل انجام داده بودند، دستگیر شدند و به جرائم‌شان اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار ما روز سی‌و‌یکم اردیبهشت‌ماه پرونده‌ای از کلانتری 121 سلیمانیه با موضوع سرقت از آرایشگاه مردانه با شکایت مالک آرایشگاه و به همراه یک متهم، به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

گزارش پرونده حاکی از آن بود که ساعت 12:40 روز سی‌ام اردیبهشت‌ماه شخصی به گشت انتظامی کلانتری مراجعه کرد و اظهار کرد در داخل مغازه‌ام مشغول به کار بودم که فردی معتاد وارد سالن مغازه شد و گفت برای پیرایش آمده است.

آن زمان سرم شلوغ بود و مشتری داخل آرایشگاه نشسته بود؛ به‌همین‌دلیل از مرد معتاد خواستم برود و نیم ساعت بعد برگردد تا کارش را انجام بدهم. مالک مغازه در ادامه اظهاراتش توضیح داد: بعد از خروج فرد معتاد از آرایشگاه متوجه سرقت یک دستگاه ریش‌تراش از داخل مغازه شدم و فهمیدم دزدی کار همان فرد است.

بلافاصله به دنبال او رفتم و موفق شدم ضمن دستگیری فرد معتاد، ریش‌تراش خودم را از میان وسایلش پیدا کنم. این شکایت در حالی مطرح شده بود که متهم ادعا می‌کرد بی‌گناه است و ریش‌تراش را در کنار سطل زباله پیدا کرده است.

در بررسی سوابق متهم مشخص شد او چند فقره سابقه کیفری درباره سرقت دینام کولر از پشت‌بام منازل و مغازه‌ها دارد. متهم در تحقیقات تکمیلی به 24 فقره سرقت از پشت‌بام‌ها در مدت چهار ماه با همکاری برادرش اعتراف کرد و کارآگاهان تاکنون ضمن دستگیری برادر او، همه مال‌باختگان را شناسایی کرده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar