آخرین خبر/ روزهای زندگی‌مان با حوادث مختلفی گره خورده است که شاید اطلاع از آن‌ها بتواند ما را در برابر آسیب‌های مشابه آگاه سازند. به همین سبب  هر شب مهم‌ترین اخبار کاشی جامعه را در قالب بسته خبری به شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

اگر چه همواره سعی می کردم مواظب رفتارهای کودکانه فرزندم باشم و از او در برابر برخی حوادث ناخواسته یا اتفاقات شیطانی دیگر حفاظت کنم، اما متاسفانه در بین دو نیمه فوتبال ایران و عراق حادثه وحشتناکی رخ داد که... جزئیات خبر را در ادامه بخوانید.

*****

من به‌تازگی خانه‌ای خریده بودم که کولر نداشت. به خانه قبلی رفته بودم تا کولر گازی را باز کنم و به خانه جدید بیاورم. وقتی مقابل در رسیدم همسرم را هراسان مقابل در دیدم که می‌گفت خواهرزاده‌هایم به خانه من حمله‌ور شده‌اند. برای پی بردن به این ماجرا خبر زیر را مطالعه کنید.

*****

مرد جوان پس از جدایی از همسرش پشیمان شد و تصمیم گرفت دوباره با او ازدواج کند اما وقتی جواب منفی شنید، نقشه جنایت کشید. اطلاعات کامل این خبر در ادامه آمده است.

*****

متهم به قتل 22 ساله ای که در مخمصه سوالات تخصصی قاضی ویژه قتل عمد افتاده بود ناگهان فریاد زد: «رهایم کنید! او را با ضربات چوب کشتم!» سرنوشت این متهم را در خبر زیر مطالعه کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar